Niedobór witaminy D u seniorów to częsty, ale łatwy do przeoczenia problem. Może przez długi czas nie dawać wyraźnych objawów, […]
CZYTAJ DALEJ
Na tej stronie znajdziesz opinie opiekunek i opiekunów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami na temat współpracy z agencją.
Jeśli również masz za sobą współpracę z tą firmą – koniecznie dodaj swoją opinię. Możesz to zrobić szybko, dodając komentarz na dole strony.
Jeśli chcesz mieć wpływ na pozycję firmy w Rankingu Najlepszych, oddaj na nią głos – TUTAJ
WAŻNE:
Każda NEGATYWNA OPINIA powinna być poparta argumentami lub przykładami. Nie będą publikowane wpisy w stylu „Beznadziejna firma” / „Nie polecam” / „Banda oszustów i złodziei”, ponieważ nie wnoszą nic konstruktywnego. Nie godzimy się na bezpodstawne oczernianie firm i publikowanie emocjonalnych, agresywnych komentarzy. Zależy nam na rzetelnym źródle informacji, a nie na przestrzeni do bezpodstawnych oskarżeń.
Opinie są publikowane po zatwierdzeniu przez administratora.
O autorze
Przez lata pracowałam jako starszy specjalista w agencji opiekuńczej — rekrutowałam opiekunki, przygotowywałam umowy, organizowałam wyjazdy do Niemiec i prowadziłam interwencje u rodzin podopiecznych. Prywatnie od lat opiekuję się teściową chorą na Alzheimera, dlatego dobrze znam realia całodobowej opieki: kryzysy w środku nocy, wypalenie i momenty, gdy po prostu nie wiadomo, co robić. Branżę opiekuńczą poznałam z dwóch stron — od zaplecza agencji i codziennej pracy opiekunki. Na zleceniadlaopiekunek.pl tworzę poradniki dla opiekunek oraz prowadzę Polski Ranking Agencji Opiekuńczych — niezależne zestawienie tworzone przez same opiekunki, w którym co miesiąc publikuję wyniki i analizuję rynek.
LinkedIn





Otóż podmioty w Polsce jak veritas czy Paulina czy vitanas biorą zlecenia od pflegehelden .ja się spotkałam z tym a pracuje juz 10 lat że koordynatorzy zarówno z polskiej strony jak i niemieckiej celowo ukrywają stan pacjentów .widziałam to na własne oczy kiedy to veritas nie napisał o stanie zaawansowanej demencji u podop.jak również koordynator niemiecki spisał umowę z rodziną na kolanie nie informując że podop.ma silną demencję i za chwilę rodzina i tak odda pod.do heimu reasumując odradzam współpracę.
Nie opisują dokładnie!