Carework

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy:


Numery telefonów:

Facebook: https://www.facebook.com/CareWork.Opiekunki
Strona www: https://carework.pl/kontakt
Informacje o firmie:

Profesjonalną opieką nad osobami starszymi i niesamodzielnymi zajmujemy się od 2005 roku. Jesteśmy grupą doświadczonych i wykwalifikowanych doradców zawodowych, która na co dzień kreuje standardy w branży opiekuńczej. Lubimy pracę z ludźmi i rozumiemy ich potrzeby. Dzięki naszemu zaangażowaniu wspieramy i pomagamy – opiekunom znaleźć wymarzoną pracę, seniorom spędzić ostatnią dekadę życia w ich własnym domu.

CareWork - pielęgnujemy wartości
Nasze motto to nie słowa rzucane na wiatr. Szacunek dla drugiej osoby, solidność oraz zaufanie to wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy, zapewniając bezpieczeństwo i komfort naszym współpracownikom i klientom.

Bezsprzeczną wartością jest dla nas pomoc osobom starszym, dzięki której ostatni okres życia mogą oni spędzić pod dobrą opieką, bezpiecznie, w spokoju i w zaciszu własnego domu.

W pracy łączymy profesjonalizm z wieloletnim doświadczeniem. Dbamy o podnoszenie poziomu kompetencji pracowników, dzięki czemu w odpowiedzialnej pracy opiekuna osób starszych mogą czuć się pewnie.

Firma gwarantuje:

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Carework

Nie znaleziono ofert pracy