ANGEL CARE 24

Najważniejszy jest dla Nas człowiek!
Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy: Jagiellońska 36A/U3
85-097
Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie
Numery telefonów: 500 435 500 / 52 388 67 65
733 344 208
Facebook: https://www.facebook.com/www.angelcare24.eu
Strona www: https://angelcare24.eu/
Informacje o firmie:

Dla ANGELCARE24 najważniejszy jest człowiek. Zarówno ten, który potrzebuje pomocy, jak i ten, który tej pomocy udziela. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by sprostać temu przekonaniu. Z ogromnym zaangażowaniem troszczymy się o naszych podopiecznych i o naszych pracowników.

Wieloletnie doświadczenie pracowników ANGELCARE24 przekłada się na to, że bardzo dobrze rozumiemy problematykę związaną z opieką osób starszych. Zapewniamy nie tylko opiekę w domu seniora, jak również odpowiedni dobór opiekunek/opiekunów, mając zawsze na uwadze, aby podopieczny, jak i pracownik, czuli się komfortowo. Nieustannie monitorujemy zadowolenie naszych klientów, jaki i samopoczucie i sytuację naszego personelu. Tym samym dajemy naszym pracownikom gwarancję, że zawsze mogą liczyć na kontakt z nami i stałą opiekę - od rekrutacji aż po wyjazd i powrót do Polski. Nie lekceważymy żadnych zgłoszeń, postulatów czy potrzeb i nigdy nie zostawiamy naszych pracowników za granicą bez pomocy.

Bardzo cenimy rzetelność, profesjonalizm, uczciwość i wysoką jakość świadczonych usług, dlatego rodzinom i naszym pracownikom dajemy możliwość wyboru osób, z którymi chcą współpracować. Współdziałamy z Partnerami z całych Niemiec, tym samym jesteśmy w stanie zagwarantować naszym pracownikom różnorodność i ciągłość ofert oraz stabilne i pewne zatrudnienie. Starannie weryfikujemy zgłaszające się rodziny, dopełniamy wszelkich formalności związanych z wyjazdem, organizujemy przejazd naszym pracownikom oraz dbamy o prawidłowy przebieg zatrudnienia.

ZOSTAŃ JEDNYM Z NASZYCH ANIOŁÓW!

Ul. Jagiellońska 36A/U3
85-097 Bydgoszcz
52 388 67 65
733-344-208
biuro@angelcare24.eu

Firma gwarantuje: legalna praca, wypłata w terminie, składki ZUS, opłacany transport, opieka koordynatora 24/h, premie świąteczne, dodatek za szybki wyjazd

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: ANGEL CARE 24

Nie znaleziono ofert pracy