Wzdęcia, uczucie pełności i ciężkość po jedzeniu to częste problemy w starszym wieku. Potrafią zepsuć apetyt, pogorszyć nastrój i utrudnić […]
CZYTAJ DALEJ
Na tej stronie znajdziesz opinie opiekunek i opiekunów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami na temat współpracy z agencją.
Jeśli również masz za sobą współpracę z tą firmą – koniecznie dodaj swoją opinię. Możesz to zrobić szybko, dodając komentarz na dole strony.
Jeśli chcesz mieć wpływ na pozycję firmy w Rankingu Najlepszych, oddaj na nią głos – TUTAJ
WAŻNE:
Każda NEGATYWNA OPINIA powinna być poparta argumentami lub przykładami. Nie będą publikowane wpisy w stylu „Beznadziejna firma” / „Nie polecam” / „Banda oszustów i złodziei”, ponieważ nie wnoszą nic konstruktywnego. Nie godzimy się na bezpodstawne oczernianie firm i publikowanie emocjonalnych, agresywnych komentarzy. Zależy nam na rzetelnym źródle informacji, a nie na przestrzeni do bezpodstawnych oskarżeń.
Opinie są publikowane po zatwierdzeniu przez administratora.
O autorze
Przez lata pracowałam jako starszy specjalista w agencji opiekuńczej — rekrutowałam opiekunki, przygotowywałam umowy, organizowałam wyjazdy do Niemiec i prowadziłam interwencje u rodzin podopiecznych. Prywatnie od lat opiekuję się teściową chorą na Alzheimera, dlatego dobrze znam realia całodobowej opieki: kryzysy w środku nocy, wypalenie i momenty, gdy po prostu nie wiadomo, co robić. Branżę opiekuńczą poznałam z dwóch stron — od zaplecza agencji i codziennej pracy opiekunki. Na zleceniadlaopiekunek.pl tworzę poradniki dla opiekunek oraz prowadzę Polski Ranking Agencji Opiekuńczych — niezależne zestawienie tworzone przez same opiekunki, w którym co miesiąc publikuję wyniki i analizuję rynek.
LinkedIn





Bardzo doceniam szybką reakcję biura na maile i telefony. Nie muszę czekać na odpowiedź kilka dni.
Nie wykorzystują opiekunek jak czasem inne agencje
Polecam firme. płacą zgodnie z umówioną stawką, pieniądze dostałam w terminie i premie też tak jak obiecali.
Lubię atmosferę w AngelCare24 za:
bardzo dobra atmosfera, panie bardzo miłe i pomocne
Polecam
Jestem zadowolona ze współpracy, płacom na czas i rodziny som ok