Niedobór witaminy D u seniorów to częsty, ale łatwy do przeoczenia problem. Może przez długi czas nie dawać wyraźnych objawów, […]
CZYTAJ DALEJ
Na tej stronie znajdziesz opinie osób, które podzieliły się swoimi doświadczeniami na temat przewoźnika. Jeśli również masz za sobą współpracę z tą firmą – koniecznie dodaj swoją opinię. Możesz to zrobić szybko, dodając komentarz na dole strony.
Jeśli chcesz mieć wpływ na pozycję firmy w Rankingu Najlepszych, oddaj na nią głos – TUTAJ
WAŻNE:
Każda NEGATYWNA OPINIA powinna być poparta argumentami lub przykładami. Nie będą publikowane wpisy w stylu „Beznadziejna firma” / „Nie polecam”, ponieważ nie wnoszą nic konstruktywnego. Nie godzimy się na bezpodstawne oczernianie firm i publikowanie emocjonalnych, agresywnych komentarzy. Zależy nam na rzetelnym źródle informacji, a nie na przestrzeni do bezpodstawnych oskarżeń.
Opinie są publikowane po zatwierdzeniu przez administratora.
O autorze
Tworzymy treści dla opiekunek osób starszych pracujących w Niemczech. Publikujemy artykuły o chorobach podopiecznych i opiece nad seniorem, przepisy kulinarne dostosowane do pracy za granicą, materiały do nauki języka niemieckiego, informacje o kulturze i życiu w Niemczech oraz artykuły partnerów branżowych. Naszym celem jest wspieranie opiekunek na co dzień — zarówno w pracy, jak i poza nią.
LinkedIn





Korzystałem z AXBUS pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Wszystko sprawnie, bez opóźnień, a podróż minęła w bardzo dobrych warunkach. Fajna obsługa i konkretne podejście do klienta. Zdecydowanie polecam 👍
Jeżdżę z AXBUS regularnie i jestem bardzo zadowolony. Busy zawsze na czas, kierowcy ogarnięci i mili, a podróż naprawdę komfortowa. Duży plus za system door to door – bez przesiadek i kombinowania. Polecam każdemu, kto jeździ do Niemiec, Holandii
Polecam wszystkim , miła opbsługa , kierowcy uprzejmi i pomocni
Jeżdzimy bardzo czesto z żoną , jestesmy zadowoleni i polecamy znajomym.
Bardzo miła obsługa , kontakt z pasazerem na wysokim poziomie
Firma naprawdę jedna z nielicznych co szanuje klienta, Nie kłamią, nie robią przesiadek tylko robią trasy w taki sposób by tego uniknąć jeżdżę od roku i jestem bardzo zadowolona co lepsze mają 6ty przejazd za 50% i nie trzeba się nawet o niego upominać. Pozdrawiam Ewa
Dziękujemy za wyrażenie opinii. Zapraszamy ponownie