WRZESIEŃ 2026

Udostępnij!

Shares

Przedstawiamy najlepsze agencje według głosowania opiekunek. Głosy zebrano w okresie 19.05.2024-30.09.2026

MIEJSCEAGENCJAWSZYSTKIE PUNKTYLICZBA GŁOSÓWPUNKTY ZA WYNAGRODZENIAPUNKTY ZA OFERTY PRACYPUNKTY ZA JAKOŚĆ OBSŁUGI
1Caring Personnel176162962586658725878
2Elodea Care171082900571556955698
3A&J Partners169922891566556635664
4ArkadiaCare169882887564556645679
5Ostina Opieka118012177392039403941
6Meseda90211561300530083008
7Opieka Domowa84261549283728682721
8Senior Help2476221288253725412544
9MBW Personal74971281249724982502
10Magda Pflege73521306243824492465
11APN Sentium73241324242824462450
12Germania Care70231183233823412344
13Adjo67631132225322542256
14Carpediem Care61821033206220602060
15Personalservices2460571017201120182028
16Caringhands2460461013201420172015
17Vitanas59991015199619992004
18Secawo Pro Home Care5237877174117481748
19Laxo Care5185965161817951772
20Prohuman4970832165516571658
21Probetreuung4824818160715941623
22ASV DE4793818163015271636
23Atena Smart Care, s.r.o. (Słowacja)4658783155015541554
24Y-vonne4647775154915491549
25Hrizon4171699138913911391
26Centrum 24 Opieka4092693135813611373
27Avanti Medic4019683133613361347
28Portus Opieka3901652129812971306
29Medikraft3835641127812781279
30Proseca3672639120912171246
31Pflegeteam3602608120511911206
32Sentivo3503586116611691168
33Medipe3349573111811111120
34Dobra-Help3336562111211121112
35Friggawork3269557108810881093
36Herzwelt3207537106610681073
37Pol-aktiv243204536106410681072
38Medisa3198539106810671063
39Carema3188533106110641063
40Senior Na Plus3183534105710621064
41Pflege Smile3128527103210481048
42Opiekunki3653124523104010411043
43Schwester Pflege3099518103210341033
44Gala Pflege3078518103110121035
45Lumina3054509101810181018
46Medea Opieka3044509101010171017
47Promedica243023546100410111008
48Rekrutacja Kozow (domy opieki)29465049841002960
49SmartCare242877480959959959
50OpiCasa Niemcy2716470905902909
51Efekt2667751887890890
52Best Time Care2616436872872872
53Caren Home2594433864864866
54Prospect2550430845847858
55Dobra Opieka w Domu2547431849849849
56Bravecare2443508824808811
57Prosperum Care2434420811812811
58Senihelp242383401797792794
59BestCare2372399791788793
60Simply Care Company2344396780782782
61Carefriends242273381757757759
62Europa Pflege2208368736736736
63Betreuung242178363726726726
64Danzi Care2087350695696696
65Opieka dla Seniora2070345690690690
66Opieka Victoria2067348685691691
67Mediina Care1943326643648652
68Pflegerin241811305604603604
69Medicare services1782297594594594
70Marta Poland1636289555546535
71Active Intercare1515256505504506
72Pflege Mit Herzen1479247493492494
73HG Best Invest1461244486487488
74Milocare1422237474474474
75Lumira Opieka1362227454454454
76Danas & Sylwias1338225446446446
77Vista HR/Vista Seniorcare1298219434432432
78Agencja BG1275236417427431
79GrupaSCG1192207396398398
80Lumena Europe1104184368368368
81PolPflege1090188359368363
82Novum Carrer978166322329327
83Pro De Partner947162316315316
84Liga Plus906151302302302
85Deutscher Senior861147288286287
86West-Arbeit840140280280280
86Vista Seniorcare840140280280280
87Angel Care 24816136272272272
88Solido Pflege792132264264264
89Comitare735123245245245
90Pro-Senior710119236237237
91EchteHilfe676118227225224
92Provitacare642112214213215
93Adanta57497190192192
94Felizajob56494188188188
95Atena Care563107188185190
96DSCare55893186186186
97PflegePlus2455593184185186
98Fructus Pflege53489178178178
99Pflege Mit Herz Polen52287174174174
100InterKadra47593156159160
101Mj Care42070140140140
101Pflegeengel42070139141140
102Dom i Opieka41170135138138
103Glob4Care37863126126126
104Abona2437767127125125
105Future Options37262124124124
106Gowork35563118118119
107Veritas32889115102111
108MedCare24296519799100
109Cerevia Group22838767676
110LTD Pflege Service z Nysy21636727272
111Empatka18936636165
112Herznet2418832616364
113Aterima18242546266
114Europa Care2418030606060
115Sis Care 2413823464646
116Oh Opieka13222444444
116Humea13222444444
117Avoria13126454145
118Saldex12625424242
119Professional Care 2412020404040
120Seniorenservice Mirex11419383838
121Active Med2410219293637
122Roxor Care9616323232
123Symeon (Dolcevita)9320303231
124OpenCare249217303032
125CareWork8719293028
126S-Work8416282828
126Idea 248414282828
127HilfeMed8117282528
128M&M Care7313252424
128Safe Work247313232525
129Hausengel6912222324
130JB Opieka6611222222
131Sanare Polska6311212121
132Pflege Direkt Polen5611171920
133Bonk Personal Services549181818
134Centrum Eurokontakt24458151416
135Comfort Care439141514
136Permeda407131314
137Ambercare243815131114
138GSMA24316101110
139Arche ProCare305101010
140Active Care242988813
140Adiutor29710910
141Bona2428781010
142NeissePflege Ltd2679710
143Berlin Opiekunki226787
144Bonviro1714557
144Curaform175566
145Pflegehelden164655
146Linartas Hausliche Pflege134454
147NW Service113164
148Creed Sp. z o.o.1012334
148Paloma Pflege 24103334
148Centrum Pracy24102334
148Engel aus Polen102334
149AboCare2493333
149Masovia Care93234
149Vivax92333
150Estina Pflege82224
150Egida82224
151AZ Partner73322
152Ms Pflege Bydgoszcz (Opieka Marcin Skonieczny)613222
152Frontida2463222
152WestaCare63312
152Respekt Pflege63222
152Respekt62222
152Rosa Care61222
152Ethicus Care Premium61222
152Senior Partner Premium61222
152BWE-Polska61222
152AWSPflege61222
152Mamma Mia61222
152ej JOB61222
153Paloma Pflege2451122
154Prestige2444301
154Senior Partner2443112
154Secursenior41211
155Herz der Pflege34012
155Masch Team Plus31111
156Opiekunmed21011
156Personel Group21011
156Seniorenpflege Vanessa21011
156Lubelskie Centrum Opieki21110
157Nyga Med Opieka13001
157Soft Care2411100
157Family Service Polen110-12
158Personal-Service-Ost-West03000
1581AMedicas2402000
158Germanicus02000
159Konik-12-100
160Familiaris Pflege-62-2-1-3
161Careful-Service GmbH-85-3-2-3
RAZEM AGENCJI 195

O autorze

Monika Naglik

Przez lata pracowałam jako starszy specjalista w agencji opiekuńczej — rekrutowałam opiekunki, przygotowywałam umowy, organizowałam wyjazdy do Niemiec i prowadziłam interwencje u rodzin podopiecznych. Prywatnie od lat opiekuję się teściową chorą na Alzheimera, dlatego dobrze znam realia całodobowej opieki: kryzysy w środku nocy, wypalenie i momenty, gdy po prostu nie wiadomo, co robić. Branżę opiekuńczą poznałam z dwóch stron — od zaplecza agencji i codziennej pracy opiekunki. Na zleceniadlaopiekunek.pl tworzę poradniki dla opiekunek oraz prowadzę Polski Ranking Agencji Opiekuńczych — niezależne zestawienie tworzone przez same opiekunki, w którym co miesiąc publikuję wyniki i analizuję rynek.

LinkedIn

Udostępnij!

Shares

Sprawdź również

SIERPIEŃ 2026

Przedstawiamy najlepszych przewoźników wyłonionych na podstawie głosów pasażerów oraz agencji pracy. Głosy zebrano w okresie 19.05.2024-31.08.2026 MIEJSCE PRZEWOŹNIK WSZYSTKIE PUNKTY […]

CZYTAJ DALEJ

SIERPIEŃ 2026

Przedstawiamy najlepsze agencje według głosowania opiekunek. Głosy zebrano w okresie 19.05.2024-31.08.2026 MIEJSCE AGENCJA WSZYSTKIE PUNKTY LICZBA GŁOSÓW PUNKTY ZA WYNAGRODZENIA […]

CZYTAJ DALEJ

LIPIEC 2026

Przedstawiamy najlepszych przewoźników wyłonionych na podstawie głosów pasażerów oraz agencji pracy. Głosy zebrano w okresie 19.05.2024-31.07.2026 MIEJSCE PRZEWOŹNIK WSZYSTKIE PUNKTY […]

CZYTAJ DALEJ