WRZESIEŃ 2026

Udostępnij!

Shares

Przedstawiamy najlepszych przewoźników wyłonionych na podstawie głosów pasażerów oraz agencji pracy. Głosy zebrano w okresie 19.05.2024-30.09.2026

MIEJSCEPRZEWOŹNIKWSZYSTKIE PUNKTYLICZBA GŁOSÓWKOMFORT I BEZPIECZEŃSTWOCENAJAKOŚĆ OBSŁUGI
1Braciaktrans4079750135613591364
2Osobus4052809133013441378
3West Service busydoniemiec.pl4003824132313351345
4Kijewski Inter Bus3506753115211461208
5Guciobus3430754111411331183
6MilekTrans3341565111511031123
7Dragon Bus3138536104610451047
8Kamil Bus K.Tarczyński2910501970970970
9Polcar2688553902894892
10AxBus – Busy do Niemiec2479422834827818
11M-Line1954333654656644
12Lisoń Transport Osobowy1943325648647648
13Otobus1826325608608610
14Tomtur1404244464452488
15Twój Bus1374233454466454
16Complex1229233407399423
17Sindbad1174221390390394
18GTV BUS968292297311360
19Jantur Transport898199295304299
20Pas-Trans867152297275295
21Trans-Spili829145274283272
22Iter Przewozy744124248248248
23Arttour Imielin36567122117126
24Eko-Bus33774118109110
25Marecki-Tour32968112112105
26Trans-Global3266610099127
27MP Sułek Trans3126210011597
28Vipmar Tour24448748882
29Koniczynka Bus22441807074
30Buszagranica.pl22339747574
31Grochowscy Przewozy221546453104
32Cobra Bus20735706770
33HesjaBUS20439706470
34CzajkaBus19934676765
35Wieltrans19341607063
36Krzyś-Bus18932646461
37Galaxytrans17740586950
38Domino-Bus14028425642
39Arecki Tour13829464646
40Przewozy Iza13423444644
41Tacconi13224454344
41Probus13222444444
42Domibus13123444344
43Eurobusik12438342070
44InterBus Przewozy (Jastrowie)11331364928
45Bula Bus11125364332
46Kartrans11028334433
47Trans-Expres10622324331
48AR-TOUR Szczecin9918333234
49Tomiline8417282828
50Promedica 247515172830
51Bolo7115162728
52Jędruś Bus6519201926
53KB Trans6215163016
54Seba-Trans488161616
55Edyta Bus25153-628
56Sandrex183666
57Bromar Busy61222
57Speedway Busy61222
57Tony Transport61222
58Bus Taxi31111
RAZEM PRZEWOŹNIKÓW 61


O autorze

Monika Naglik

Przez lata pracowałam jako starszy specjalista w agencji opiekuńczej — rekrutowałam opiekunki, przygotowywałam umowy, organizowałam wyjazdy do Niemiec i prowadziłam interwencje u rodzin podopiecznych. Prywatnie od lat opiekuję się teściową chorą na Alzheimera, dlatego dobrze znam realia całodobowej opieki: kryzysy w środku nocy, wypalenie i momenty, gdy po prostu nie wiadomo, co robić. Branżę opiekuńczą poznałam z dwóch stron — od zaplecza agencji i codziennej pracy opiekunki. Na zleceniadlaopiekunek.pl tworzę poradniki dla opiekunek oraz prowadzę Polski Ranking Agencji Opiekuńczych — niezależne zestawienie tworzone przez same opiekunki, w którym co miesiąc publikuję wyniki i analizuję rynek.

LinkedIn

Udostępnij!

Shares

Sprawdź również

SIERPIEŃ 2026

Przedstawiamy najlepszych przewoźników wyłonionych na podstawie głosów pasażerów oraz agencji pracy. Głosy zebrano w okresie 19.05.2024-31.08.2026 MIEJSCE PRZEWOŹNIK WSZYSTKIE PUNKTY […]

CZYTAJ DALEJ

SIERPIEŃ 2026

Przedstawiamy najlepsze agencje według głosowania opiekunek. Głosy zebrano w okresie 19.05.2024-31.08.2026 MIEJSCE AGENCJA WSZYSTKIE PUNKTY LICZBA GŁOSÓW PUNKTY ZA WYNAGRODZENIA […]

CZYTAJ DALEJ

LIPIEC 2026

Przedstawiamy najlepszych przewoźników wyłonionych na podstawie głosów pasażerów oraz agencji pracy. Głosy zebrano w okresie 19.05.2024-31.07.2026 MIEJSCE PRZEWOŹNIK WSZYSTKIE PUNKTY […]

CZYTAJ DALEJ