Yvonne II sp.z o.o.sp.k.

Firma zrodzona z miłości i chęci pomagania potrzebującym.
Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy: ul. Rynek 67
67-200
Głogów
dolnośląskie
Numery telefonów: +48 76 754 19 61
519747529
Facebook: https://www.facebook.com/YvonneNsp.zo.o/
Strona www: https://www.betreuerin-polen.com
Informacje o firmie:

Już od 7 lat wspieramy nasze opiekunki w niesieniu pomocy seniorom na terenie Niemiec. Stwarzamy najlepsze warunki pracy, zapewniając Ci poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Podczas pobytu za granicą możesz w każdej chwili skontaktować się z polskojęzycznym konsultantem, który służy Ci pomocą. Zapewniamy opiekunkom regularne wypłaty w Euro pod koniec każdego miesiąca, odprowadzamy składki zdrowotne i gwarantujemy legalne zatrudnienie.

Przed każdym wyjazdem szczegółowo przedstawimy Ci indywidualną ofertę, aby dostosować ją do Twoich oczekiwań. Dodatkowo organizujemy dla Ciebie wyjazd z Twojego miejsca zamieszkania, jak i powrót do domu.

Możesz na nas liczyć w każdej sytuacji. Dbamy o to, abyś przebywając za granicą mogła liczyć na stałe wsparcie i poczuła domową atmosferę.

Zostając opiekunką Yvonne-n dostajesz gwarancję przyjaznej i przejrzystej współpracy. Potwierdza to chociażby fakt, że do tej pory zaufało nam już ponad 500 opiekunek, a te które dołączyły do nas 7 lat temu są z nami do dziś.

Firma gwarantuje: legalna praca, wypłata w terminie, składki ZUS, karta EKUZ, formularz A1, opłacany transport, opieka koordynatora 24/h, premie świąteczne, dodatek za szybki wyjazd, dodatek za prawo jazdy

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Yvonne II sp.z o.o.sp.k.