Senior Partner 24

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy:


Numery telefonów:

Facebook: https://www.facebook.com/seniorpartner24/
Strona www: http://www.seniorpartner24.pl/kontakt.html
Informacje o firmie:

O nas
Senior Partner 24 sp. z o.o. jest agencja pracy tymczasowej działającą na podstawie wydanego przez Marszałka Województwa Śląskiego Certyfikatu potwierdzonego wpisem do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia, nr rejestru 21294. Certyfikat ten jest świadectwem naszej wiarygodności i rzetelności świadczonych przez nas usług.

Do tej pory działaliśmy tylko i wyłącznie na terenie Niemiec lecz wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom które stawia przed nami rynek Niemiecki i Polski postanowiliśmy rozszerzyć zakres naszej działalności.

Jesteśmy firma rodzinną, której przedstawiciele mieszkają zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Pozwala nam to na prace bez pośredników. Od czternastu lat działając prężnie w branży opiekuńczej zaufało nam setki klientów jak również opiekunów i opiekunek osób starszy. Przez lata naszej działalności zgromadziliśmy duża bazę pracowników, ale nie chcemy stać w miejscu dlatego poszukujemy nowych osób zainteresowanych współpracą z nami.

Dbamy o legalne zatrudnienie naszych pracowników
Doświadczeni w branży opiekuńczej wiemy jak dużo poświecenia i energii potrzeba aby wykonywa prace opiekunki (opiekuna) osób starszych, dlatego dbamy o to aby nasi pracownicy pracowali legalnie, byli godnie wynagradzani, dlatego podajemy państwu prawdziwe wynagrodzenia (netto). Sprawa priorytetowa dla nas jest aby wypłaty wynagrodzeń były na czas i aby regularnie odprowadzane były składki ZUS. Od strony formalnej kładziemy duży nacisk na to aby każdy pracownik otrzymał w możliwie jak najkrótszym czasie formularz A1 kartę EKUZ. Gwarantujemy również naszym pracownikom opiekę za granica i po powrocie do kraju. Organizujemy również wyjazdy i powroty do kraju.

 

Dane firmy
Senior Partner 24 sp. z o.o.
Agencja Pracy Tymczasowej
Stanisława Staszica 12
42-100 Kłobuck
NIP: 5742066770

tel. 34 343 86 58
tel. kom. +48 660 322 650

Firma gwarantuje:

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Senior Partner 24

Nie znaleziono ofert pracy