Prosenior 24

Numer KRAZ: 10089
Status agencji zatrudnienia: Agencja pracy tymczasowej
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy: Serwituty 23
02-233
Warszawa
mazowieckie
Numery telefonów: 22 343 94 50
81 524 42 45
Facebook: https://www.facebook.com/ProSenior24pl/
Strona www: http://www.prosenior24.pl/kontakt.php
Informacje o firmie:

Praca w Niemczech? Skontaktuj się z nami!
Firma ProSenior codziennie dokłada wszelkich starań, żeby jej pracownicy byli jak najbardziej zadowoleni. Jeżeli jesteś zainteresowana naszą ofertą, jak najszybciej skontaktuj się z naszym biurem. Napisz wiadomość e-mail, skorzystaj z dostępnego obok formularza lub zadzwoń na podany numer i już dziś znajdź pracę jako opiekunka osób starszych. Chętnie odpowiadamy na pytania i służymy radą wszystkim osobom, które po raz pierwszy wyjeżdżają do pracy, a także tym którzy wiedzą już, co znaczy praca za granicą. Kontakt z naszym biurem to pierwszy krok do podjęcia dobrze płatnego zajęcia w Niemczech.

Pełne dane firmy
ProSenior Sp. z.o.o.
ul. Serwituty 23
02-233 Warszawa
ikonaTel. (22) 343 94 50/51
ikonaFax. (22) 343 94 52
ikonae-mail: opieka@prosenior24.pl

Do naszego biura zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
Dane rejestrowe
Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej, IX Wydział Gospodarczy KRS: 0000396011, NIP: 611-272-30-95, REGON: 021724575

ProSenior Sp. z o.o. posiada status agencji zatrudnienia.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr: 10089

Nasze oddziały
Centrala w Warszawie
Serwituty 23, II piętro
02-233 Warszawa
Tel. 22 343 94 50
opieka@prosenior24.pl

Z nami każdego dnia pracuje się bezpiecznie!
Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo pracowników. Praca jako opiekunka osób starszych często niesie obawy i stres, jednak dzięki współpracy z firmą ProSenior można je skutecznie ograniczyć. Wszystkim opiekunkom zapewniamy podróż na miejsce pracy i powrót do Polski. Gwarantujemy także ubezpieczenie, dzięki czemu ryzyko nieprzewidzianych wypadków i nieprzyjemności jest ograniczane do minimum. Praca za granicą jest więc propozycją wartą rozważenia przez każdą osobę, która posiada doświadczenie w opiece. Zaś osobom, które myślą o tym zajęciu po raz pierwszy, polecamy skorzystanie z poradnika dla opiekunek. Pomoże on w zdobyciu podstawowej wiedzy o specyfice i cechach, jakie posiada praca w Niemczech.

Szczerość i zaufanie
ProSenior oferuje pracę na uczciwych zasadach w pełni zgodnych z prawem. Nie pobieramy żadnych ukrytych opłat, a wynagrodzenie zawsze wypłacamy w całości i terminowo. Przed podpisaniem umowy staramy się zapoznać pracownika ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi proponowanej oferty pracy za granicą. Dajemy Ci gwarancję rzetelności wybranego ogłoszenia. Z nami praca w Niemczech to bezpieczeństwo i wysokie wynagrodzenie. Służymy pomocą nie tylko przy poszukiwaniu pracy, lecz także już w jej trakcie, gdy opiekunka osób starszych może zawsze zwrócić się ze swoim problemem do koordynatora wyjazdu. Jesteśmy otwarci na preferencje naszych pracowników, chętnie wysłuchamy Cię i uwzględnimy Twoje oczekiwania. Do współpracy zapraszamy zarówno Panie, jak i Panów. Praca jako opiekunka osób starszych to zajęcie, które po zdobyciu odpowiedniej wiedzy jest możliwe do wykonywania niemal przez każdego. Na naszej stronie nowe oferty pracy pojawiają się codziennie, dlatego warto często ją przeglądać, aby znaleźć propozycję odpowiednią dla siebie. ProSenior – praca za granicą dostępna od zaraz!

Firma gwarantuje: legalna praca, wypłata w terminie, składki ZUS, karta EKUZ, formularz A1, opłacany transport, opieka koordynatora 24/h, premie świąteczne, dodatek za szybki wyjazd, dodatek za prawo jazdy, dodatkowe ubezpieczenie

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Prosenior 24

Nie znaleziono ofert pracy