*Professionalcare24*

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy: Grudziądzka 132
87-100
Toruń
kujawsko-pomorskie
Numery telefonów: 534934134
534934134
Facebook: https://www.facebook.com/professionalcare24
Strona www: https://professionalcare24.pl/
Informacje o firmie:

O Nas
Professional Care 24 to renomowana agencja pracy, specjalizująca się w całodobowej opiece domowej na terenie Niemiec. Na rynku usług opieki domowej działamy od 2013 roku. Przez lata naszej wspólnej ciężkiej pracy i doświadczeń udało nam się zyskać zaufanie setek klientów w Niemczech. Dzięki naszym staraniom bezustannie napływają do nas oferty pochodzące z całych Niemiec.

W związku z nieustannym rozwojem firmy prowadzimy stały nabór na stanowisko Opiekun/Opiekunka osób starszych w Niemczech. Mamy nadzieję, że poniższy opis naszych największych atutów zachęci Cię do skontaktowania się z Nami i zgłoszenia swojej kandydatury.

1. 100% legalne zatrudnienie
Wszystkie nasze opiekunki są zatrudniane w pełni legalny sposób - dostosowany do bieżących przepisów w Polsce, Niemczech oraz Unii Europejskiej. Odprowadzamy wszystkie składki do ZUS od kwoty przeciętnego wynagrodzenia, które w roku 2019 wynosi 4765 PLN. W imieniu naszych opiekunek wnioskujemy również o druk A1 oraz kartę EKUZ – dokumenty potwierdzające legalność zatrudnienia i umożliwiające korzystanie ze świadczeń zdrowotnych na terenie Niemiec. Przykładamy wielką wagę do legalności zatrudnienia, o czym świadczy przynależność naszej agencji do - największej i najbardziej prestiżowej organizacji w Polsce zrzeszającej polskich pracodawców świadczących usługi transgraniczne – Inicjatywy Mobilności Pracy. Korzystamy również z usług najlepszej w Polsce Kancelarii prawniczej zajmującej się tematyką delegowania pracowników. Dzięki wsparciu tak wielu fachowców jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu bezpieczeństwo i pełną legalność pobytu w Niemczech.

2. ZUS od średniej krajowej
W toku poszukiwań zatrudnienia w Niemczech jako opiekun/opiekunka osób starszych możecie Państwo natknąć się na najróżniejsze propozycje/formy zatrudnienia. Od tych, które nazwalibyśmy obchodzeniem, naginaniem prawa do jawnych oszustów, czy nawet osób proponujących nielegalne zatrudnienie – tzw. „prywatne wyjazdy”. Nasza firma proponuje bardzo korzystne warunki zatrudnienia.
W Professional Care 24 wszyscy opiekunowie mają odprowadzane składki na ubezpieczenie społeczne od kwoty średniej krajowej – w 2020 roku wynosi ona 5227 PLN. Dzięki temu już dziś w razie nieszczęśliwego wypadku lub zachorowania otrzymujecie Państwo wysokie świadczenia, a w przyszłości uzyskacie prawo do wysokiej emerytury.

3. Wysokie wynagrodzenie netto
Dla naszych opiekunów staramy się negocjować jak najwyższe stawki od klientów niemieckich. Jest ono oczywiście uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego, posiadanych kwalifikacji oraz zakresu obowiązków na danej ofercie. Podstawowe stawki sięgają nawet 1700 EURO. Poza tym dodatkowo premiujemy pracę w okresach świątecznych. Na przykład w tym roku dla wszystkich osób pracujących w grudniu i styczniu przewidziano bardzo wysoką premię sięgającą nawet 400 EURO netto.

4. Sprawdzone miejsca pracy
Nasi przedstawiciele na terenie Niemiec na bieżąco monitorują sytuację u podopiecznych. My również, dzięki stałemu kontaktowi z opiekunami posiadamy bieżące informacje o stanie zdrowa seniorów oraz zakresie obowiązków. Wszystkie nowe oferty pochodzą ze sprawdzonych niemieckich agencji.

5. Pomoc koordynatora na terenie Niemiec
Współpracujemy z wieloma agencjami na terenie Niemiec, które w razie potrzeby służą natychmiastową reakcją. Pomagają oni w załatwieniu bieżących sytuacji wynikłych na miejscu pracy oraz dążą do zoptymalizowania relacji pomiędzy seniorem a opiekunką. Opiekunki nie są zostawiane z problemem same. Wspólnie i efektywnie je rozwiązujemy.

REKRUTACJA 24/7

534 934 134

APLIKUJ TERAZ
Imię i nazwisko *
Telefon *
E-mail *
Przed zaznaczeniem jakiejkolwiek zgody zapoznaj z informacjami podanymi tutaj - pokaż tekst pouczenia.

Zgoda Rekrutacyjna
*
Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez spółki Professional Care 24 sp. z o.o. sp.k., Professional Care 24 sp. z o.o., Professional Care sp. z o.o., Professional Home Care 24 sp. z o.o. moich danych osobowych podanych przeze mnie do celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez wymienione spółki przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących). ...rozwiń

Zgoda marketingowa
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu oraz danych podanych w przesłanej wiadomości przez Współadministratorów Danych Osobowych: Professional Care 24 w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Współadministratorów Danych Osobowych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących). ...rozwiń

Pozostałe dane niezbędne do stworzenia profilu kandydata pobierzemy podczas rozmowy telefonicznej

* pola wymagane
Nie znasz języka a masz
doświadczenie?
zobacz kursy języka niemieckiego
Znasz język Niemiecki a nie masz
doświadczenia?

 

APLIKUJ TERAZ

Kontakt
Ikona email
rekrutacja@professionalcare24.pl

Ikona telefon56 471 30 03 / 534 934 134

Firma gwarantuje: legalna praca, wypłata w terminie, składki ZUS, karta EKUZ, formularz A1, opłacany transport, opieka koordynatora 24/h, premie świąteczne, dodatek za szybki wyjazd, dodatek za prawo jazdy, dodatkowe ubezpieczenie

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: *Professionalcare24*

*Professionalcare24* Bremen Wynagrodzenie: 1850 Termin wyjazdu: 2023.09.26 Data publikacji: 2023.09.21
*Professionalcare24* Stuttgart Wynagrodzenie: 1750 Termin wyjazdu: 2023.09.30 Data publikacji: 2023.09.15
Opiekun / Opiekunka dla samotnego Seniora /16.09 Praca dla kobiety lub mężczyzny
*Professionalcare24* Neckargemünd Wynagrodzenie: 1750 Termin wyjazdu: 2023.09.16 Data publikacji: 2023.09.06
*Professionalcare24* Neckargemünd Wynagrodzenie: 1750 Termin wyjazdu: 2023.09.16 Data publikacji: 2023.08.30
*Professionalcare24* Kirkel Wynagrodzenie: 1830 Termin wyjazdu: 2023.08.29 Data publikacji: 2023.08.28