Masch Team Plus

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy:


Numery telefonów:

Facebook:
Strona www: http://www.maschteam.pl/
Informacje o firmie:

Opieka nad osobami starszymi Niemcy Szczecin
Serdecznie witamy w Masch Team Plus – znanej i prężnie działającej od wielu lat firmie, świadczącej pomoc osobom starszym.

Całodobowa opieka nad osobami starszymi
Z jednej strony pomagamy opiekunom osób starszych w znalezieniu legalnego zatrudnienia, z drugiej niesiemy pomoc osobom schorowanym i niedołężnym w codziennym funkcjonowaniu w miejscu ich zamieszkania na terenie Niemiec.

Opieka domowa
Dokładamy wszelkich starań, aby osoby wymagające opieki miały możliwość spędzenia swej jesieni życia we własnym domu i w otoczeniu bliskich im osób. Jest to możliwe dzięki solidnej i przede wszystkim uczciwej pracy personelu opiekuńczego, który rozumie potrzeby swoich podopiecznych i wykonuje je w sposób zgodny z ich oczekiwaniami. Zależy nam, aby personel opiekuńczy był zadowolony z proponowanych warunków zatrudnienia efektem czego na przestrzeni lat Masch zdobył zaufanie i sympatię wielu osób, zarówno tych potrzebujących jak i pomagających. Miło nam, że wciąż ich przybywa.

Praca opiekunki w Niemczech
Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie poszukujące zatrudnienia jako opiekunka osób starszych w Niemczech do aplikowania poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub o kontakt bezpośredni.

Firma gwarantuje:

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Masch Team Plus

Nie znaleziono ofert pracy