DOLCEVITA (Symeon Dolcevita)

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy:

Warszawa
Numery telefonów: 506677444
504014848
Facebook: https://www.facebook.com/opiekunki.dolcevita
Strona www: http://edolcevita.pl/kontakt/
Informacje o firmie:

Symeon Dolcevita jest godną zaufania firmą na międzynarodowym rynku.

Jesteśmy firmą współpracującą z opiekunkami osób starszych, pielęgniarkami i pomocami domowymi z Polski. Nasza firma zapewnia legalne zatrudnienie i dobre wynagrodzenie. Załatwiamy wszelkie formalności związane z zatrudnieniem naszych pracowników. Osobom zainteresowanym współpracą zapewniamy dogodne warunki zatrudnienia.

Naszym klientom oferujemy profesjonalne wsparcie – opiekę poprzez doświadczone opiekunki i pomoce domowe. Opiekunki i Opiekunowie są doświadczonymi ludźmi, którzy w jak najlepszym stopniu wykonują prace w gospodarstwie domowym.

Pracownicy zatrudnieni przez firmę Symeon Dolcevita  posiadają niezbędne doświadczenie w opiece nad osobami w wieku geriatrycznym oraz często schorowanymi. Pracownicy wiedzą jak postępować z osobami: chorymi na Parkinsona, demencję, cukrzycę, nadciśnienie, po przebytym udarze oraz cierpiącymi na różne inne schorzenia, również z osobami, mającymi problemy z poruszaniem lub leżącymi.

 

Firma gwarantuje: legalna praca, wypłata w terminie, składki ZUS, karta EKUZ, formularz A1, opłacany transport, opieka koordynatora 24/h, premie świąteczne, dodatek za szybki wyjazd, dodatek za prawo jazdy

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: DOLCEVITA (Symeon Dolcevita)

Nie znaleziono ofert pracy