BWE-Polska

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy:


Numery telefonów:

Facebook:
Strona www: http://bwe-polska.pl/
Informacje o firmie:

BWE – Polska Sp. z o.o. działa na rynku od 2006 roku. Od 2010 roku zajmujemy się usługami opiekuńczymi. Od tego czasu, aż do dziś udało nam się zapewnić pracę setkom opiekunek.
Cieszymy się dużym doświadczeniem oraz zaufaniem, czego dowodem jest grono opiekunek, które pozostają z nami od początku. Oprócz naszych stałych pracowników, liczba opiekunek które podejmują z nami współpracę, wciąż się powiększa.

Za każdym razem staramy się sprostać oczekiwaniom zarówno naszych klientów z Niemiec, jak i opiekunek. Intensywnie pracujemy nad tym, aby każda osoba pracująca jako opiekunka/opiekun, oprócz korzyści finansowych miała również satysfakcję ze świadczonego zlecenia. Staramy się każdorazowo dopasować zlecenie do możliwości oraz preferencji opiekunek/opiekunów. Jesteśmy otwarci na sugestie oraz elastyczni, dotyczy to także długości okresu świadczenia pracy w Niemczech.

Nie jesteśmy pośrednikiem pracy, dzięki temu, że posiadamy własną firmę, którą jest 24h SeniorService GmbH w Niemczech, jesteśmy w stanie zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz ułatwić współpracę z naszymi klientami. Nasi współpracownicy w Niemczech starannie dobierają zlecenia oraz sprawują pieczę nad naszymi opiekunkami/opiekunami.

Firma gwarantuje:

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: BWE-Polska

Nie znaleziono ofert pracy