Avoria

Numer KRAZ: 4959
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 1
Adres firmy: ul. Zjednoczenia 4/6, 41-500 Chorzów


Numery telefonów: +48 32 770 00 02
+48 600 50 20 20
Facebook: https://www.facebook.com/Avoria-Sp-z-oo-Agencja-Opiekunek-438529306253078/
Strona www: https://avoria.com.pl/
Informacje o firmie:

Avoria to legalnie działająca agencja opiekunek. Naszymi partnerami są agencje poszukujące rodzin zainteresowanych opieką domową .Współpracując z nimi, jesteśmy w stanie zagwarantować atrakcyjną pracę naszym pracownikom – opiekunkom osób starszych. Jednocześnie dostarczamy alternatywne rozwiązanie dla domów opieki – umożliwiamy rodzinom seniorów z Niemiec skorzystanie z pomocy profesjonalnych opiekunek, które są kompetentne, wrażliwe i troskliwe.

Co gwarantujemy opiekunkom?

• legalne zatrudnienie – otrzymasz od nas umowę, a jako pracodawca odprowadzimy za Ciebie wszystkie niezbędne składki, w tym zdrowotne,
• bezpieczeństwo – w każdej chwili możesz skontaktować się z naszym pracownikiem,
• premie, upominki i bony świąteczne – lubimy wynagradzać za dobrze wykonaną pracę.

Dzięki rozległym kontaktom i współpracy z wieloma agencjami opiekunek na terenie Niemiec, mamy stały dostęp do atrakcyjnych ofert, a  aktualne oferty pracy w niemczech zawsze można znaleźć na naszej stronie.

Posiadamy także certyfikaty, dzięki czemu współpraca z nami jest w pełni bezpieczna. Dotychczas zaufało nam wiele agencji działających na terenie Niemiec i opiekunek. Jeżeli szukasz legalnej pracy na terenie Niemiec w charakterze opiekunki osób starszych, skontaktuj się z nami.

Firma gwarantuje: legalna praca, wypłata w terminie, składki ZUS, karta EKUZ, formularz A1, opłacany transport, opieka koordynatora 24/h, premie świąteczne, dodatek za szybki wyjazd, dodatek za prawo jazdy, bezpłatne kursy językowe

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Avoria

Nie znaleziono ofert pracy