AMBERCARE24

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 1
Adres firmy:


Numery telefonów:

Facebook:
Strona www: https://ambercare24.pl/o-nas/
Informacje o firmie:

WITAMY W AMBERCARE24
Tylko u nas najatrakcyjniejsze zarobki na rynku do 1500 Euro netto miesięcznie!

AMBERCARE24 niesie pomoc osobom starszym, schorowanym oraz niepełnosprawnym poprzez sprawowanie opieki nad nimi w miejscu ich zamieszkania w Niemczech, Luksemburgu i innych krajach niemieckojęzycznych. Wszystkim Opiekunkom i Opiekunom gotowym nieść pomoc osobom potrzebującym, proponujemy legalne zatrudnienie oraz współpracę na bardzo atrakcyjnych warunkach. W przypadku zatrudnienia w AMBERCARE24 opłacamy wysokie składki ZUS, gwarantujemy pełen pakiet ubezpieczeń, potwierdzony formularz A1 i kartę EKUZ. Naszym Opiekunkom i Opiekunom pokrywamy koszty dojazdu do miejsca pracy i powrotu do domu. Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie w Euro, zawsze wypłacane terminowo.

Zarobki do 1500 Euro netto miesięcznie!
Szukasz pracy jako opiekunka osób starszych? Chcesz wyjechać do Niemiec albo innego niemieckojęzycznego kraju? Pomożemy Ci zrealizować marzenie o wysokich zarobkach i pracy w dobrych warunkach! Ambercare24 to agencja pracy dla opiekunek w Niemczech i Luksemburgu – pomagamy dopasować najlepszą ofertę do możliwości i oczekiwań każdego kandydata, pomagamy dopełnić wszystkich niezbędnych formalności oraz sprawujemy pieczę nad właściwym przebiegiem realizowanego zlecenia na miejscu. Jest to bardzo ważne dla pracownika, zleceniodawcy, seniora oraz nas samych. Dzięki temu nasze usługi cenione są przez wszystkich, którzy nam zaufali.

Polskie firmy – opieka nad osobami starszymi w Niemczech tylko z Ambercare24
Na rynku pracy tymczasowej istnieją firmy dla opiekunek w Niemczech, które uczestniczą w rekrutacji osób, chcących podjąć taką pracę. Czym wyróżnia się nasza firma i dlaczego to właśnie z nami warto realizować marzenia o pracy za granicą? Po pierwsze z nami zarobisz najwięcej! W zależności od poziomu języka niemieckiego oferujemy stawki nawet do 1500 Euro miesięcznie. Cenimy sobie stałą współpracę, zarówno z opiekunami, jak i rodzinami osób starszych, dlatego nasze usługi świadczymy na najwyższym, światowym poziomie.

Niemieckie agencje pracy dla opiekunek nie zapewniają tak kompleksowej obsługi pracowników z Polski, jak polskie firmy w Niemczech – oferty pracy dopasowujemy nie tylko do kompetencji językowych, ale także do wszystkich innych zmiennych. Profesjonalna agencja pracy dla opiekunek Ambercare24 pomaga znaleźć taką pracę, która najlepiej spełni oczekiwania wszystkich zainteresowanych. Dla podtrzymania stałej współpracy przygotowaliśmy program 3m+, dzięki któremu my zyskujemy stałych i sprawdzonych opiekunów oraz zleceniodawców, a opiekunowie seniorów realnie odczuwają korzyści płynące z wyjazdami tylko z naszą firmą.

Znajomość języka niemieckiego nie jest jedynym czynnikiem decydującym o tym, które ogłoszenie czeka właśnie na Ciebie! Możesz wybierać w ogłoszeniach uporządkowanych według biegłości niemieckiego, ale i regionu Niemiec, do którego chciałbyś wyjechać oraz stawki, która Cię interesuje. Wszystkie niezbędne informacje o stanie zdrowia seniora, jego (oraz jego rodziny) oczekiwaniach, warunkach zakwaterowania, wysokości wynagrodzenia oraz terminie wyjazdu znajdziesz w naszych ofertach pracy. Przed złożeniem aplikacji o pracę telefonicznie uzyskasz dodatkowe informacje i zweryfikujesz je ze swoimi oczekiwaniami. Zależy nam, byś dobrze wybrał miejsce, w które pojedziesz – zadowolony opiekun to Klient, który do nas wraca. W ten sposób budujemy wzajemne zaufanie, które owocuje długą, niekiedy wieloletnią współpracą.

Agencje pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech – z Ambercare24 nie musisz znać niemieckiego!
Osoby biegle władające językiem niemieckim premiowane są lepszym wynagrodzeniem. Dzięki możliwości swobodnej rozmowy z podopiecznym, opieka nad starszą osobą będzie ciekawym doświadczeniem, z którym doskonale sobie poradzisz. Twój niemiecki nie jest wystarczająco dobry, by komunikatywnie się nim posługiwać? Nic nie szkodzi! Nasza agencja opiekunek w Niemczech oferuje pracę dla osób z różnym stopniem znajomości języka niemieckiego – od biegłego, przez komunikatywny, po podstawowy, a nawet brak znajomości niemieckiego. Praca przez agencję opiekunek w Niemczech to doskonała okazja, by poznać nowy język lub podszlifować swoje językowe umiejętności. Nauka obcego języka w kraju, w którym wszyscy się nim posługują, jest przecież najefektywniejsza!

Jeśli nadal zastanawiasz się nad wyjazdem za granicę lub nie wiesz, która praca będzie dla Ciebie najlepsza – zadzwoń! Przedstawimy Ci szczegóły, które ostatecznie przekonają Cię do pracy za granicą.

Firma gwarantuje:

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: AMBERCARE24

Nie znaleziono ofert pracy