Adiutor

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 1
Adres firmy: Szewska 6 87-100 Toruń


Numery telefonów: 56 655 10 10
56 655 10 11
Facebook: https://www.facebook.com/Praca-dla-opiekunek-opiekunki-os%C3%B3b-starszych-Polska-Niemcy-640619696005204/
Strona www: https://www.pomocwdomu.pl
Informacje o firmie:

Od ponad 12 lat jesteśmy obecni na rynku pracy dla opiekunów osób starszych. Co najistotniejsze, mamy zaszczyt współpracować z osobami prezentującymi ogrom doświadczenia, pozytywne nastawienie oraz nietuzinkowe podejście do życia.

Prezentowany przez nasz zgrany zespół profesjonalizm, elastyczność, indywidualne podejście oraz wrażliwość na potrzeby pracowników oraz klientów zdecydowały, że konsekwentnie i z dumą wyznaczamy kierunek w jakim podąża rynek opieki osób starszych w Polsce.

„Dla nas najważniejszy jest człowiek” - motto to sprawia, że pełni pasji oraz wiary w prezentowaną przez nas wizję świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie, stale szkoląc i podnosząc kwalifikacje naszych pracowników oraz ukazując przy tym rzetelne podejście wobec klientów.

Jesteśmy zespołem, któremu nieobce są wyzwania i sumienne, ludzkie podejście wobec każdej współpracującej z nami osoby. Ponadto każdego dnia dążymy do perfekcji, by jeszcze sprawniej prezentować pozytywny wizerunek polskiego pracownika za granicą, dlatego naszą działalność opieramy na pięciu podstawowych filarach:

  • 1. Zaufany i rzetelny pracodawca 
  • 2. Rozwój kompetencji zawodowych 
  • 3. Dla nas najważniejszy jest człowiek 
  • 4. Dbamy o lepszą przyszłość 
  • 5. Działanie na rzecz społeczności lokalnej i branży opiekunów osób starszych 

Nazywamy się ADIUTOR (łac. Pomocnik), bo naszym głównym założeniem od samych początków naszej działalności jest niezmiennie - niesienie pomocy. Z tego powodu niezmiernie miło jest nam prezentować certyfikaty i instytucje z nami współpracujące, które jednoznacznie potwierdzają, iż stale kontynuujemy naszą misję!

Firma gwarantuje: karta EKUZ

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Adiutor

Nie znaleziono ofert pracy