Abcwork

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 1
Adres firmy:


Numery telefonów:

Facebook:
Strona www: https://abcwork.eu/pl/kontakt/
Informacje o firmie:

Nasze wartości
To filozofia ABC Work pozwala nam współpracować efektywnie i z satysfakcją dla wszystkich. Poznaj zasady, którymi kierują się pracownicy naszej agencji pracy za granicą.

Uczciwość – wobec siebie w zespole, wobec osób, którym pomagamy znaleźć pracę, oraz wobec klientów-pracodawców.
Rzetelność – której nie traktujemy jako slogan, ale naprawdę poważne traktowanie swoich obowiązków. Zgodnie z zasadą: „załatwiaj wszystkie sprawy tak, jakby to były twoje własne sprawy”.
Obiektywizm – to on pomaga w sytuacjach trudnych. Unikamy emocjonalnego podchodzenia do trudności, szanując się wzajemnie, a także nie odbieramy wzajemnej krytyki personalnie. Dla nas – niezależnie od stanowiska, jakie zajmujemy w firmie – każda krytyka jest konstruktywna i motywująca.
Rozwój – gdy stoimy w miejscu, tak naprawdę się cofamy. Chcemy się rozwijać, odkrywać nowe kompetencje. Wiemy, że świat zmienia się tak szybko, że nie możemy się zatrzymać. Doświadczenie to dla nas bogactwo, ale świadomość nowych możliwości to nasza szansa.
Samodzielność – nie czekamy na polecenia, dzielimy się pomysłami i dobrymi rozwiązaniami, hierarchia w firmie nie jest nam potrzebna do tego, by tworzyć sieć zależności, lecz by określić, kto jest za co odpowiedzialny. Nie czekaj na bodźce, bo wierzymy w Twoją kreatywność.
Wzajemne wspieranie – nie mylimy samodzielności z egoizmem. Nasza firma to nasz wspólny rydwan. Jesteśmy zespołem.
Wiedza – nie możemy sobie pozwolić na to, by nie wiedzieć: jaka jest sytuacja na rynku, jakie są trendy branżowe, jak działamy, kim jesteśmy. Źródłem wiedzy są nie tylko podręczniki – najwięcej jej zdobywamy, obserwując otaczający nas świat.
Satysfakcja – to ostatni punkt, ale nie najmniej istotna wartość. Pamiętamy jednak, że do spełnienia doprowadzą nas wcześniej wymienione wartości. Chcemy, by nasza praca nas satysfakcjonowała pod każdym względem. Ale wiemy, że musimy na to pracować. Więc pracujemy i cieszymy się pracą!

Firma gwarantuje:

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Abcwork

Nie znaleziono ofert pracy