SENIORKA W HEIDENAU POSZUKUJE OPIEKUNKI Z DOBRYM NIEMIECKIM OD 03.06

DOLCEVITA (Symeon Dolcevita)
Opublikowany
18 maja 2023
Typ pracy
Wynagrodzenie miesięczne netto
1600
Waluta
EURO
Miejscowość
Heidenau 01809
Płeć podopiecznego
Kobieta
Znajomość języka
dobra
Ilość podopiecznych
1
Minimalne wynagrodzenie
1600€
Lokatorzy
mieszka sama
Mobilność podopiecznego
osoba z rollatorem
Język
niemiecki
Adres dla oferty
kontakt@edolcevita.pl

Opis

Pani Barbara ma 86 lat, waży 60kg, mierzy 161cm, ma 2 stopień pielęgnacyjny. Choruje na osteoporozę, jest osłabiona starczo, miewa stany depresyjne. Przychodzi pflegedienst, porusza się przy rollatorze. Potrzebuje asekuracji w transferze z łóżka na wózek, przy ubieraniu oraz pielęgnacji i czynnościach toaletowych. Nie wymaga nocnego wstawania.

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc

Opis zakwaterowania

Zakwaterowanie w Heidenau. Komfortowy pokój(z wyposażeniem) dla opiekuna/ opiekunki, wsparcie rodziny(jeśli jest taka potrzeba), dostęp do Internetu. darmowe podstawowe wyżywienie+ ZAPEWNIONY TRANSPORT!

Zakres obowiązków

utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, pomoc w pielęgnacji, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.

Oczekiwania wobec opiekuna

Dobry niemiecki,
Doświadczenie,
Gotowość do wyjazdu,

Nie znaleziono ofert pracy