SENIORKA W BAMMENTAL POSZUKUJE OPIEKUNKI Z KOMUNIKATYWNYM NIEMIECKIM OD ZARAZ

DOLCEVITA (Symeon Dolcevita)
Opublikowany
24 kwietnia 2023
Miejscowość
69245 BAMMENTAL
Termin wyjazdu
26.04.2023
Płeć podopiecznego
Kobieta
Znajomość języka
komunikatywna
Minimalne wynagrodzenie
1700€

STAWKA 1750 EURO NETTO/ MIESIĄC  MIEJSCOWOŚĆ: 69245 BAMMENTAL  ZLECENIE: OD ZARAZ

Seniorka ma 74 lata, waży ok. 63 kg, mierzy 164cm, ma przyznany 3 stopień pielęgnacyjny. Jest osobą leżącą, do dyspozycji w gospodarstwie domowym jest pflegebett, toilettenstuhl. Potrzebuje pełnego wsparcia w zakresie pielęgnacji i czynności codziennych. Może być zdezorientowana ze względu na swój stan zdrowia, lecz nie jest osobą demencyjną, choruje na nowotwór, jest osoba inkontynentną, nie wymaga nocnej opieki. W gospodarstwie domowym zamieszkuje mąż, który nie podlega żadnej opiece!

Zakres obowiązków:

Czynności pielęgnacyjne i higieniczne, utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.

WYMAGANIA

osoba z doświadczeniem

co najmniej komunikatywna  znajomość języka niemieckiego

dyspozycyjność do wyjazdu w wyżej wskazanym terminie oraz do pozostania na zleceniu przez okres 2 miesięcy

Warunki mieszkalne:

Seniorka mieszka z mężem w gospodarstwie domowym. Do dyspozycji opiekunki pozostaje własny pokój oraz dostęp do internetu.

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc!!

Nie znaleziono ofert pracy