Praca dla opiekunki pod Wersalem – od zaraz

Miejscowość
pod Wersalem
Termin wyjazdu
2023/12/20
Płeć podopiecznego
Mężczyzna
Region
Francja, okolice Paryża
Znajomość języka
dobra
Ilość podopiecznych
1
Czas trwania zlecenia
2 miesiące
Minimalne wynagrodzenie
1700€
Lokatorzy
żona/mąż
Mobilność podopiecznego
osoba mobilna
Język
francuski
Adres dla oferty
biuro@medicare24h.eu

Opis

Świadczymy usługi opiekuńcze za granicą. Aktualnie poszukujemy Opiekunki do starszego Pana pod Paryżem.

Podopieczny jest po 90-tce. Porusza się samodzielnie, przy chodziku. Ma okazjonalne nietrzymanie moczu, nosi pieluchomajtki. Jest w pełni sprawny intelektualnie, rozmowny. Potrzebuje towarzyszenia w ciągu dnia, i pomocy przy zmianie pieluch w nocy (wybudza się 1-2 razy w ciągu nocy).
Mieszka z żoną, która nie wymaga opieki.
Do zadań opiekunki należeć będzie towarzyszenie starszym państwu od godzin popołudniowych, pomoc podopiecznemu przy zmianie pieluch w dzień w razie potrzeby, przygotowywanie kolacji, kładzenie starszego Pana spać, zmiana pieluch w nocy.

Oferujemy:
- kontrakt 2-miesięczny z możliwością przedłużenia i pracy na zmiany
- oficjalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora
- wynagrodzenie 1700 euro netto miesięcznie i premię świąteczną

Opis zakwaterowania

osobny pokój z dostępem do  łazienki, internet

Zakres obowiązków

towarzyszenie starszym państwu od godzin popołudniowych, pomoc podopiecznemu przy zmianie pieluch w dzień w razie potrzeby, przygotowywanie kolacji, kładzenie starszego Pana spać, zmiana pieluch w nocy.

Oczekiwania wobec opiekuna

Zapraszamy osobę:
- ze znajomością języka francuskiego w stopniu co najmniej średnim
- z doświadczeniem w opiece (mile widziane również nad członkiem rodziny)
- empatyczną, życzliwą i troskliwą
- mile widziane prawo jazdy

wpisz datę w formacie (rok/miesiąc/dzień)
Upuść pliki tutaj przeglądaj pliki...
Captcha
Medicare 24h St. Max Wynagrodzenie: 1650 Termin wyjazdu: 2024.03.10 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.12.12
Medicare 24h Lesigny Wynagrodzenie: 1800 euro Termin wyjazdu: 2024.03.07 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.12
Medicare 24h GAMBSHEIM Wynagrodzenie: 1700 euro Termin wyjazdu: 2024.01.02 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.12
Medicare 24h GEISPOLSHEIM Wynagrodzenie: 1600 euro Termin wyjazdu: 2024.03.05 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.12
Medicare 24h pod Wersalem Wynagrodzenie: 1700 euro Termin wyjazdu: 2023.12.20 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.11