Opiekunka do starszej Pani – Francja, okolice Nancy

Waluta
EURO
Kod pocztowy
54130
Miejscowość
St. Max
Termin wyjazdu
2024/03/10
Płeć podopiecznego
Kobieta
Znajomość języka
komunikatywna
1
Czas trwania zlecenia
2 miesiące
Minimalne wynagrodzenie
1600€
Lokatorzy
mieszka sama
Mobilność podopiecznego
osoba mobilna
Język
francuski
Adres dla oferty
biuro@medicare24h.eu

Zatrudnimy opiekunkę do starszej Pani, która mimo zaawansowanego wieku jest prawie całkowicie samodzielna. Porusza się bez trudu o lasce, sama wstaje, kąpie się i ubiera. Sama przygotowuje sobie śniadania (trzeba ją przy tym obserwować), lubi wspólne gotowanie. Cierpi na demencję w stopniu średnio zaawansowanym, z pobudzeniem i okazjonalnymi napadami agresji. Komunikuje się bez trudu.

Oferujemy:
- kontrakt 2-miesięczny z możliwością przedłużenia i pracy na zmiany
- legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- zamieszkanie i wyżywienie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora
- wynagrodzenie 1650 euro netto/mc i premię świąteczną

Opis zakwaterowania

Osobny pokój z dostępem do łazienki, internet

Zakres obowiązków

Niewielka pomoc podczas prysznica i przy ubieraniu, asekuracja przy czynnościach dnia codziennego, towarzyszenie, rozmowy, przygotowanie posiłków (mile widziane zachęcanie starszej Pani to wspólnego gotowania), zakupy, sprzątanie.

Oczekiwania wobec opiekuna

Zapraszamy osobę:
- z czynnym prawem jazdy kat. B
- z komunikatywną znajomością języka francuskiego
- empatyczną, życzliwą i troskliwą, cierpliwą
- niepalącą

wpisz datę w formacie (rok/miesiąc/dzień)
Upuść pliki tutaj przeglądaj pliki...
Captcha
Medicare 24h St. Max Wynagrodzenie: 1650 Termin wyjazdu: 2024.03.10 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.12.12
Medicare 24h Lesigny Wynagrodzenie: 1800 euro Termin wyjazdu: 2024.03.07 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.12
Medicare 24h GAMBSHEIM Wynagrodzenie: 1700 euro Termin wyjazdu: 2024.01.02 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.12
Medicare 24h GEISPOLSHEIM Wynagrodzenie: 1600 euro Termin wyjazdu: 2024.03.05 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.12
Medicare 24h pod Wersalem Wynagrodzenie: 1700 euro Termin wyjazdu: 2023.12.20 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.11