Opiekunka do starszego Pana – Francja, okolice Strasburga

Miejscowość
GEISPOLSHEIM
Termin wyjazdu
2024/03/05
Płeć podopiecznego
Mężczyzna
Region
Alzacja
Znajomość języka
dobra
Ilość podopiecznych
1
Czas trwania zlecenia
2 miesiące
Minimalne wynagrodzenie
1600€
Lokatorzy
mieszka sama
Mobilność podopiecznego
osoba mobilna
Język
francuski
Adres dla oferty
biuro@medicare24h.eu

Opis

Poszukujemy osoby do towarzystwa i pomocy w prowadzeniu domu dla Podopiecznego po 90-tce, mieszkającego na przedmieściach Strasbourga (Francja - Alzacja). Jest względnie samodzielny, potrzebuje tylko niewielkiej pomocy przy porannym wstawaniu, kąpieli i ubieraniu. Jest osobą bardzo ciepłą i życzliwą, w pełni sprawną intelektualnie. Uwielbia rozmowy, spacery, przejażdżki samochodem po okolicy.

Oferujemy:
- kontrakt 2-miesięczny, lub dłuższy, z możliwością powrotu do podopiecznego po okresie przerwy
- legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- zamieszkanie i wyżywienie na koszt klienta
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora
- wynagrodzenie 1600 euro netto/mc + premia wielkanocna 150 euro

Opis zakwaterowania

Do dyspozycji opiekunki jest 60-cio metrowy apartament na piętrze ze wszystkimi udogodnieniami (osobna łazienka, tv, internet)

Zakres obowiązków

- wspólne zakupy, przygotowywanie posiłków
- niewielka pomoc przy wstawaniu z łóżka (podtrzymanie pod ramię)
- pomoc przy myciu i ubieraniu
- towarzyszenie, rozmowy, spacery, przejażdżki samochodem
- utrzymanie porządku w domu (zwykłe sprzątanie pomieszczeń użytkowych na co dzień)

Oczekiwania wobec opiekuna

Nasze oczekiwania:
- czynne prawo jazdy kat. B
- dobra znajomość języka francuskiego
- umiejętność przygotowywania smacznych i zdrowych posiłków
- empatia, życzliwość i troskliwość w relacji z podopiecznym

wpisz datę w formacie (rok/miesiąc/dzień)
Upuść pliki tutaj przeglądaj pliki...
Captcha
Medicare 24h St. Max Wynagrodzenie: 1650 Termin wyjazdu: 2024.03.10 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.12.12
Medicare 24h Lesigny Wynagrodzenie: 1800 euro Termin wyjazdu: 2024.03.07 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.12
Medicare 24h GAMBSHEIM Wynagrodzenie: 1700 euro Termin wyjazdu: 2024.01.02 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.12
Medicare 24h GEISPOLSHEIM Wynagrodzenie: 1600 euro Termin wyjazdu: 2024.03.05 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.12
Medicare 24h pod Wersalem Wynagrodzenie: 1700 euro Termin wyjazdu: 2023.12.20 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.11