Opiekunka do starszej Pani – Francja, okolice Strasburga

Miejscowość
GAMBSHEIM
Termin wyjazdu
2024/01/02
Płeć podopiecznego
Kobieta
Region
Alzacja
Znajomość języka
dobra
Ilość podopiecznych
1
Czas trwania zlecenia
2 miesiące
Minimalne wynagrodzenie
1700€
Lokatorzy
rodzina
Mobilność podopiecznego
osoba z rollatorem
Język
francuski
Adres dla oferty
biuro@medicare24h.eu

Opis

Pani po 80 roku życia mieszka w domu w niewielkiej miejscowości w pobliżu Strasbourga. Cierpi na chorobę Alzheimera, cukrzycę (mierzenie poziomu cukru – z palca na paseczek, zastrzyki insuliny). Rozpoznaje wszystkich, ale gubi się w czasie i przestrzeni. Jest spokojną osobą. Jest pieluchowana. Sama spożywa posiłki.
W domu w każdy dzień w tygodniu jest personel odpowiedzialny za sprzątanie, pranie, przygotowywanie obiadów i ogród. W weekendy wszystkie posiłki przygotowuje opiekunka.

Oferujemy:
- kontrakt 2-miesięczny z możliwością przedłużenia i pracy na zmiany
- oficjalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
- zamieszkanie i wyżywienie
- organizację i opłacenie przejazdu w obie strony
- stałą opiekę polskiego koordynatora
- wynagrodzenie 1700 euro netto/mc

Opis zakwaterowania

Pierwsze piętro jest do dyspozycji opiekunki ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami (internet, telewizja) + duży taras. Jest również do dyspozycji samochód do wykorzystania w czasie wolnym.

Zakres obowiązków

- towarzyszenie podopiecznej, jej aktywizacja przez rozmowy, wspólne zajęcia, spacery
- mierzenie poziomu cukru glukometrem oraz podawanie insuliny, zmiana pieluch, mycie i ubieranie Pani
- przygotowanie posiłków w weekendy

Oczekiwania wobec opiekuna

Zapraszamy osobę:
- z dobrą znajomością języka francuskiego
- z doświadczeniem w opiece
- lubiącą towarzystwo osób starszych
- empatyczną, życzliwą, troskliwą

wpisz datę w formacie (rok/miesiąc/dzień)
Upuść pliki tutaj przeglądaj pliki...
Captcha
Medicare 24h St. Max Wynagrodzenie: 1650 Termin wyjazdu: 2024.03.10 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.12.12
Medicare 24h Lesigny Wynagrodzenie: 1800 euro Termin wyjazdu: 2024.03.07 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.12
Medicare 24h GAMBSHEIM Wynagrodzenie: 1700 euro Termin wyjazdu: 2024.01.02 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.12
Medicare 24h GEISPOLSHEIM Wynagrodzenie: 1600 euro Termin wyjazdu: 2024.03.05 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.12
Medicare 24h pod Wersalem Wynagrodzenie: 1700 euro Termin wyjazdu: 2023.12.20 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.12.11