OPIEKUNKA Z PODSTAWAMI NIEMIECKIEGO OD ZARAZ!! LAUSTADT!!

DOLCEVITA (Symeon Dolcevita)
Opublikowany
26 kwietnia 2023
Miejscowość
67363 Lustadt
Płeć podopiecznego
Kobieta
Znajomość języka
podstawowa
Minimalne wynagrodzenie
1500€

Opis

Podstawowy niemiecki

Stawka : 1550 Euro miesięcznie plus premia świąteczna

Miejscowość  67363 Lustadt,

Seniorka 90 lat, 60kg, 145cm, PG5

Zamieszkuje  gospodarstwo domowe razem z synem. Jest osobą inkontynentną, choruje na zaawansowaną demencję, osteoporozę, jest osłabiona starczo, ma problemy ze słuchem, choruje na cukrzycę, jest zapominalska. Potrzebuje asekuracji  transferze na wózek, którym na co dzień się porusza w domu jak również na spacerach. Potrzebuje pomocy w pielęgnacji oraz higienie.

Zakres obowiązków:

utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.

Zakwaterowanie w Lustadt. Pokój dla opiekunki, wsparcie rodziny(jeśli jest taka potrzeba), dostęp do Internetu. darmowe podstawowe wyżywienie+ ZAPEWNIONY TRANSPORT!

WYMAGANIA

osoba z doświadczeniem

podstawowa  znajomość języka niemieckiego

dyspozycyjność do wyjazdu w wyżej wskazanym terminie oraz do pozostania na zleceniu przez okres 2 miesięcy

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc!!

SPOSÓB APLIKACJI:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie formularza "aplikuj online" u dołu strony.

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu:

Telefon BIURO: +48 94 343 38 66
Mobil: +48 506-677-444
Mobil: +48 504-014-848

mail: kontakt@edolcevita.pl

O NAS:

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie.
W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy:

-legalne zatrudnienie wraz z ubezpieczeniem,

-opiekę naszych koordynatorek,

-transport,

-atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc

Nie znaleziono ofert pracy