Danas & Sylwias Sp.z.o.o.Sp.k.

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia: Agencja zatrudnienia wpis nr.18124
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy: Łęczycka 5
59-500
Złotoryja
dolnośląskie
Numery telefonów: 0048 768 197 301
0048 882 513 645
Facebook: https://www.facebook.com/danas.sylwias/
Strona www: http://www.danassylwias.jimdo.com
Informacje o firmie:

Danas & Sylwias Sp.z.o.o.Sp.k  jest  agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencjie zatrudnienia pod nr 18124 oraz pomysłową firmą pośrednicząca , która potrafi znaleźć nowoczesne rozwiązania dla wyzwań naszych czasów. W naszej pracy nie ma co zwlekać. Abyś mógł osiągnąć swój zawodowy sukces rozwinęliśmy naszą europejską sieć.

 

Sieć stanowi duża grupa seniorów jak i dużo niemieckich firm z sektora zdrowia i opieki długoterminowej  czekajacych  na naszych  pracowników i partnerów z Polski jak i innych krajów europejskich,.

 

Nasza firma  posiada dostęp do grup wykwalifikowanych pracowników i partnerów w Polsce. Bardzo szybko się rozwijamy i ze  względu na tak szybki rozwój poszukujemy nieustannie nowych, zmotywowanych pracowników i parnerów ,którzy współpracujac z nami moga spełnić sie zawodowo .

 

Wykorzystaj swoją szansę właśnie z nami !

Firma gwarantuje: legalna praca, wypłata w terminie, składki ZUS, karta EKUZ, formularz A1, opłacany transport, opieka koordynatora 24/h, premie świąteczne, dodatkowe ubezpieczenie

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Danas & Sylwias Sp.z.o.o.Sp.k.

Nie znaleziono ofert pracy