Zastępstwo do Seniorki (52078) miejscowość Aachen

Wynagrodzenie miesięczne netto
1650€
Waluta
EURO
Miejscowość
Aachen
Termin wyjazdu
2023/10/02
Płeć podopiecznego
Kobieta
Znajomość języka
podstawowa
1
Czas trwania zlecenia
6/8 tygodni
Minimalne wynagrodzenie
1600€
Lokatorzy
mieszka sama
Mobilność podopiecznego
osoba z rollatorem
Język
niemiecki
Adres dla oferty
agnieszka.malicka@pmh.info.pl

PODOPIECZNA: wiek 80 lat. Podopieczna ma przyznany 2 poziom niepełnosprawności. Jakiś  czas temu przeszła lekki wylew. Na chwilę obecną jest częściowo fizycznie ograniczona. Stan psychiczny częściowo zaburzony – problemy z pamięcią krótkotrwałą i koncentracją. Kilka lat temu wykryto u niej raka mózgu, od tego czasu stała się powolniejsza. Porusza się samodzielnie, ma jednak tendencje do upadków przez zaburzenia równowagi. Podopieczna ma częściową inkontynencję (pieluchy, wkładki) z toalety korzysta z pomocą.

Opis zakwaterowania

Podopieczna mieszka w domu (150m) ze swoim mężem. Dla Opiekunki pokój (30m), osobna łazienka, telewizor, dostęp do Internetu i telefonu.

Zakres obowiązków

Opiekunka pomaga podopiecznej podczas wstawania, podczas posiłków, podczas ubierania i rozbierania, podczas korzystania z toalety, zmiany pieluch. Ponadto pomaga w czynnościach higienicznych i pielęgnacyjnych. Towarzyszy podczas wspólnych spacerów, prowadzi gospodarstwo domowe: gotowanie.

Oczekiwania wobec opiekuna

niepaląca

Informacje dodatkowe

Firma Pflege mit Herzen24, polska umowa-zlecenie. Zapraszam tel.: 577-0777-32 Agnieszka
PRZEPRACUJ Z NAMI 6 MIESIĘCY W CIĄGU ROKU I ODBIERZ DODATKOWE 400

*Pflege mit Herzen 24 Bydgoszcz Sp. z o. o. Sp. k.* Frankfurt am Main Wynagrodzenie: 1700 € Termin wyjazdu: 2023.10.10 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.09.29