Praca dla opiekunki osób starszych w Niemczech

praca@pflegerin24.pl
Opublikowany
24 lutego 2020
Typ pracy
Miasto
53121 Bonn

Opis

Praca dla opiekunki osób starszych w Niemczech – nowe zlecenie 14.03 53121 Bonn 516N (Opiekun / Opiekunka osoby starszej, Bonn, 2020-02-24)

Pflegerin24 poszukuje kandydatów do legalnej oraz bezpiecznej pracy w charakterze Opiekunki / Opiekuna Osób Starszych.
Oferujemy tylko pewne i sprawdzone oferty pracy.
Współpracujemy z najbardziej sprawdzonymi Agencjami w Niemczech.

Opis stanowiska
Do opieki Senior w wieku 70 lat. Jest po wylewie, czego konsekwencją jest paraliż prawej ręki. Porusza się na wózku inwalidzkim. Wymagany transfer. Przesypia noce. Podopieczny potrzebuje pomocy przy czynnościach higienicznych, ubieraniu oraz jedzeniu. Mieszka z żoną w domku jednorodzinnym, która nie wymaga opieki. Małżeństwo ma swoją restaurację z której dostarczane są posiłki, bądź uczęszcza się do niej na obiady. Opiekunka prowadzi gospodarstwo domowe. Do jej dyspozycji mieszkanie z dostępem do Internetu.

Wymagania
dobra znajomość języka niemieckiego
doświadczenie
mile widziane referencje
pozytywne usposobienie

Nasza oferta
Nasze oferty pracy dla Opiekunek osób starszych są zawsze sprawdzone i najbardziej korzystne.
Gwarantujemy pełną legalność, oferty dopasowane do każdej Opiekunki i atrakcyjne zarobki.
Właśnie dlatego Pflegerin24 jest najczęściej polecaną agencją wśród Opiekunek.

Nie znaleziono ofert pracy