1650€ Opieka nad seniorem, SYNOWA JEST POLKĄ – PODSTAWOWY NIEMIECKI – od 24.05

Opublikowany
17 maja 2023
Typ pracy
Waluta
EURO
Kod pocztowy
79733
Miejscowość
79733 Gorwihl
Termin wyjazdu
2023/05/24
Płeć podopiecznego
Mężczyzna
Znajomość języka
podstawowa
Minimalne wynagrodzenie
1600€
Lokatorzy
rodzina
Mobilność podopiecznego
osoba z rollatorem
Język
niemiecki
Adres dla oferty
rekrutacja@spektrumwork24.com

Opieki wymaga 86-letni Mężczyzna, który mierzy 179 cm, waży 95 kg, a jego stopień choroby oceniono na 3.

Pan Rudolf choruje na cukrzycę, inkontynencję oraz ogólne choroby związane z wiekiem. Podopieczny może wymagać wsparcia przy wstawaniu. Porusza się o wsparciu rolatora lub na wózku. Seniorowi należy pomóc przy czynnościach dnia codziennego tj. pomoc przy ubieraniu, dbaniu o higienę, myciu.

Synowa podopiecznego jest polką i służy pomocą gdy trzeba coś przetłumaczyć.

Miejsce: 79733 Gorwihl

Zarobki: 1650€ netto

Od kiedy: 24.05

Długość kontraktu: 6-8 tygodni

Opis zakwaterowania

Podopieczny mieszka w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielne wyposażone w internet mieszkanie z własną łazienką. Najbliższy sklep znajduje się w odległości ok. 5 km od domu podopiecznego, dlatego do dyspozycji opiekunki będzie samochód z manualną skrzynią biegów.

Miejsce: 79733 Gorwih

Zakres obowiązków

Do obowiązków opiekunki będzie należało również m.in. prowadzenie domu, sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie.

Oczekiwania wobec opiekuna

Znajomość języka niemieckiego: lepsze podstawy

Prawo jazdy: TAK

Inne: palenie na zewnątrz

Informacje dodatkowe

SPOSÓB APLIKACJI:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie formularza "aplikuj online" u dołu strony.

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: +48 504 700 323 lub +48 504 700 545

mail: info@spektrumwork24.com  lub rekrutacja@spektrumwork24.com

OFERUJEMY:

-legalne zatrudnienie
-jasną umowę
-comiesięczne opłacanie składek ZUS
-wystąpienie o ubezpieczenie A1 i kartę EKUZ
-wysokie zarobki
-zwrot kosztów podróży
-oferty pracy do wyboru
-premie
-całodobową opiekę koordynatora

wpisz datę w formacie (rok/miesiąc/dzień)
Upuść pliki tutaj przeglądaj pliki...
Captcha
Spektrumwork24 79733 Gorwihl Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.05.24 Znajomość języka: podstawowa Data publikacji: 2023.05.17
Spektrumwork24 23714 Malente Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.05.19 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.05.17
Spektrumwork24 63505 Langenselbold Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.06.15 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.05.17
Spektrumwork24 55444 Seibersbach Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.06.15 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.05.09
Spektrumwork24 87734 Benningen Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.05.11 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.05.09
Spektrumwork24 88416, Erlenmoos Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.05.17 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.05.09
Spektrumwork24 52074 Aachen Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.05.20 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.05.08
Spektrumwork24 78073, Bad Dürrheim Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.05.27 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.05.08
Spektrumwork24 88416 Erlenmoos Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.05.17 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.05.05
Spektrumwork24 54523 Hetzerath Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.05.07 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.05.05
Spektrumwork24 79771 Klettgau-Griessen Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.05.01 Znajomość języka: bardzo dobra Data publikacji: 2023.04.28