Schwester Pflege

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy: ul. Szlak 77/222 31-153 Kraków


Numery telefonów: 570 525 785

Facebook: https://www.facebook.com/SchwesterPflege/
Strona www: http://schwesterpflege.pl/
Informacje o firmie:

Schwester Pflege jest firmą rodzinną. Specjalizujemy się w pośrednictwie z zakresu 24-godzinnej opieki w domach niemieckich seniorów. Rekrutujemy, zatrudniamy i delegujemy opiekunki i opiekunów do pracy w Niemczech. Rolą personelu opiekuńczego jest pomoc osobom starszym w codziennych sytuacjach, z którymi – z uwagi na chorobę, niepełnosprawność lub wiek – nie radzą sobie samodzielnie

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy w największych agencjach pośrednictwa pracy w Polsce. Teraz korzystamy z naszego potencjału – zarówno znajomości rynku usług opiekuńczych w Niemczech, jak i wiedzy oraz kompetencji naszego zespołu.  Dzięki temu świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich osób, które szukają dobrze płatnej i bezpiecznej pracy jako opiekunka lub opiekun osób starszych w Niemczech i chcą podjąć legalne zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji. Schwester Pflege może poszczycić się taką pozycją tak na rynku polskim, jak i niemieckim.

Naszym atutem jest zgrany zespół, który z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem podchodzi do realizowanych obowiązków. Działamy w oparciu o takie wartości jak odpowiedzialność, empatia, lojalność i szacunek. Przekazujemy jasne i sprawdzone informacje na temat oferty. Z tego powodu cieszymy się zaufaniem ze strony naszych pracowników, a także niemieckich partnerów.

Gwarantujemy rzetelność na każdym etapie współpracy – przyjazną rekrutację, zatrudnienie na jasnych zasadach, a także wsparcie naszego zespołu podczas pobytu opiekunki w Niemczech. Współpracujące z nami opiekunki osób starszych cenią sobie współpracę z nami – świadczy o tym między innymi to, że wiele osób nieprzerwanie wyjeżdża do pracy za granicę właśnie z naszą firmą.

Wybierając firmę Schewester Pflege, każda opiekunka i opiekun osoby starszej może mieć pewność, że wszystkie oferty pracy dla  w Niemczech są dokładnie sprawdzone, a formalności związane z wyjazdem do pracy – dopięte na ostatni guzik. W każdej sytuacji może też liczyć na wsparcie naszego zespołu.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Firma gwarantuje: legalna praca, wypłata w terminie, karta EKUZ, formularz A1, opłacany transport, opieka koordynatora 24/h, premie świąteczne, bezpłatne kursy językowe

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Schwester Pflege

Nie znaleziono ofert pracy