Procare24

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy:


Numery telefonów:

Facebook:
Strona www: http://procare.pl/kontakt/
Informacje o firmie:

Na rynku usług opiekuńczych działamy od 2010 roku. Naszą specjalnością i jednocześnie pasją jest troskliwa opieka nad osobami starszymi. Prowadzona przez nas działalność jest odpowiedzią na potrzeby starzejącego się społeczeństwa Europy.

Każdego z naszych podopiecznych traktujemy w sposób indywidualny i profesjonalny. Ważne jest dla nas stworzenie atmosfery troski i zrozumienia, aby seniorzy czuli się komfortowo i bezpiecznie.

Troszczymy się nie tylko o osoby starsze, ale również o opiekunów, których zatrudniamy. Zależy nam na tym, aby osoby wyjeżdżające do pracy w Niemczech miały poczucie bezpieczeństwa i wiedziały, że w każdej chwili mogą liczyć na naszą pomoc. Poczucie spokoju i stabilizacji u opiekuna przekłada się bezpośrednio na jakość świadczonych przez niego usług.

opiekunki w niemczech
Nasz zespół
Nie jesteśmy anonimowi. Za każdym telefonem i wysłaną wiadomością stoją prawdziwi serdeczni ludzie. Poznaj nas!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiemy. Zadzwoń do nas lub napisz na nasz adres email. Pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości co do pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech.

Telefon do ProCare
Masz pytania?
Masz pytania lub wątpliwości co do naszej oferty? Jesteś zainteresowana, ale chcesz jeszcze o coś dopytać? Chętnie z Tobą porozmawiamy! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 22 885 84 84. Możesz także napisać do nas na adres email biuro@procare24.pl
Dane kontaktowe:

22 885 84 84

ul. Wiertnicza 38,

02-952 Warszawa

biuro@procare24.pl

Firma gwarantuje:

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Procare24

Nie znaleziono ofert pracy