SunaCare sp. z o.o.

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 1
Adres firmy: Aleje Ujazdowskie 41
00-540
Warszawa
Numery telefonów: 0048 222571281
0048 222571281
Facebook:
Strona www: http://www.sunacare.pl
Informacje o firmie:

Firma Sunacare pośredniczy od 8 lat pomiędzy rodzinami potrzebującymi opieki dla osoby starszej w Niemczech, oraz opiekunkami i opiekunami z Polski. Codziennie wpływają do nas nowe oferty z terenu całych Niemiec. Oferujemy wynagrodzenia od 1400€ netto / miesiąc.

Ponieważ działamy po obu stronach – Polskiej oraz Niemieckiej, od Twojej pensji nie zostają odciągane prowizje dla dalszych pośredników. Dzięki temu, wybierając pracę dla któregoś z naszych seniorów, otrzymasz wyższe wynagrodzenie, niż gdy zdecydujesz się na porównywalne zlecenie z inną agencją. Wysokość wynagrodzenia zależy od poziomu Twojej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia pracy w opiece oraz wymaganych czynności opiekuńczych danego zlecenia.

Oczywiście, oferujemy w 100% legalne zatrudnienie zgodne z obowiązującym prawem. Wystawiamy dla Ciebie zaświadczenie A1, a ponadto otrzymujesz ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Wszelkie formalności załatwiane są dla Ciebie przez naszych pracowników.

Wszystkie zlecenia pochodzą bezpośrednio od nas, są przez nas sprawdzane i weryfikowane. Zależy nam na stworzeniu długoterminowych relacji pomiędzy klientami po stronie niemieckiej oraz naszymi opiekunkami i opiekunami z Polski, dlatego staramy się działać jak najlepiej ku zadowoleniu wszystkich stron.

Nasi polsko-niemiecko-języczni koordynatorzy znają zarówno klienta, jak i Ciebie, co znacznie ułatwia komunikację oraz usprawnia pośrednictwo.

 

Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów. Wspólnie wybierzemy idealne zlecenie dla Ciebie.

E-Mail: praca@sunacare.de

Telefon: 0048 222571281

Firma gwarantuje: legalna praca, wypłata w terminie, składki ZUS, karta EKUZ, formularz A1, opłacany transport, opieka koordynatora 24/h, premie świąteczne, dodatek za prawo jazdy, dodatkowe ubezpieczenie

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: SunaCare sp. z o.o.

Nie znaleziono ofert pracy