Opieka Inter Job

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy:


Numery telefonów:

Facebook:
Strona www: https://www.interjob.com.pl/kontakt
Informacje o firmie:

Potrzebna Ci profesjonalna opieka nad starszymi ludźmi dla osoby bliskiej, w podeszłym wieku lub chorej? Sprawdź naszą ofertę w tym zakresie i zyskaj pewność co do jakości naszych usług! Opieka Inter Job od wielu lat zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług opiekuńczych nad osobami starszymi i chorymi, w Polsce oraz poza granicami kraju.

Do kogo kierujemy ofertę opieki?
Jeżeli ktoś z Państwa bliskich jest osobą wymagającą opieki całodobowej czy też przez kilka godzin w ciągu dnia, z pewnością oczekują Państwo dla nich jak najlepszych i profesjonalnych usług opiekuńczych. Nie bez znaczenia jest także spokój podopiecznego i jego rodziny, którzy również chcą mieć pewność, że opieka nad starszymi jest realizowana z profesjonalizmem i wrażliwością. Firma Opieka Inter Job powstała właśnie po to, by w bezpieczne ręce powierzyć Ciebie lub Twoich bliskich. Dysponujemy dobrze wyszkoloną kadrą opiekunek oraz opiekunów. Nasi współpracownicy to osoby w przedziale wiekowym od 25 do 60 lat, które czerpią radość z pomagania innym.

Personel opiekuńczy
Aby zapewnić jak najlepszą opiekę dla Państwa bliskich, zatrudniamy tylko osoby sprawdzone i zaufane o wielu pożądanych cechach, takich jak:

empatia,
cierpliwość,
komunikatywność,
odpowiedzialność,
pogodne usposobienie,
miła aparycja,
zaangażowanie w wykonywanych czynnościach,
kultura osobista,
wrażliwość.

Dobór naszego personelu opiekuńczego nie jest przypadkowy. Opieka nad osobami starszymi jest realizowana przez osoby pewne, a ich zaangażowanie oraz doświadczenie z pewnością nie zawiedzie Państwa oczekiwań.

Opieka godzinowa lub całodobowa
Nie ulega wątpliwości, że opieka nad osobą starszą i chorą może być zróżnicowana, choćby pod względem stanu podopiecznego. Dlatego nasz personel świadczy usługi opiekuńcze także w miejscu zamieszkania podopiecznego. Zakres obowiązków jest ustalany wraz z Państwem, aby jak najlepiej rozeznać się w potrzebach podopiecznego. W związku z tym proponujemy następujące rozwiązania:

Opieka godzinowa – personel opiekuńczy odwiedza klienta i wykonuje ustalone wcześniej obowiązki przez określoną ilość godzin.
Opieka całodobowa z zamieszkaniem – jest to doskonałe rozwiązanie dla Seniorów mniej samodzielnych. W tym przypadku należy zapewnić naszemu opiekunowi zakwaterowanie w domu podopiecznego i wyżywienie. Dzięki temu senior ma zapewnioną pełną opiekę przez co może czuć się bezpieczniej.

Dlaczego warto skorzystać z pewnej opieki dla osoby starszej?
Nie ulega wątpliwości, że odpowiednia opieka nad starszymi w Niemczech to niełatwe zadanie. Z pewnością chcielibyście Państwo, aby była to osoba godna zaufania i rzetelna, której bez obaw można powierzyć opiece swoich bliskich. Znalezienie właściwej opieki jest czasochłonne, a zatrudnienie osoby przypadkowej może nieść za sobą niemiłe konsekwencje, narażać na stres i obawy. Dlatego ważnym jest, byście Państwo nie bali się, kiedy Bliski będzie pod opieką oraz nie musieli się zastanawiać, czy opiekun wykona wszystkie obowiązki, czy czegoś nie zaniedba. Ważne jest przede wszystkim, aby sam senior zaakceptował tę osobę oraz dobrze i bezpiecznie się przy niej czuł.

Starość może być pogodna i radosna! Zależy to głównie od tego jak opieka nad osobą starszą i chorą została dobrana i jak jest wykonywana. Właśnie dlatego wybór firmy doświadczonej w branży opiekuńczej jest czynnikiem kluczowym do dobrej opieki.

Nasi opiekunowie bardzo starają się zapewnić poczucie bezpieczeństwa i godności dla starszych osób, poza pomocą doraźną, stanowią też dla osób starszych towarzystwo, dzięki którym Seniorzy mogą czuć się ważni, doceniani i kochani. Wspólnie pomóżmy starzeć się im z godnością i spokojem.

 

Opieka Inter Job:
Sportowa 27 59-300 Lubin
tel. +48 76 846 80 35
tel./fax +48 76 728 64 67
biuro@interjob.com.pl
info@interjob.com.pl
Godziny otwarcia: Pon-Pt, 8-16
NIP: 692-250-52-37
REGON: 022142438
KRS: 0000463110
Inspektor ochrony danych osobowych:
Jakub Szajdziński
iod@interjob.com.pl

Firma gwarantuje:

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Opieka Inter Job

Nie znaleziono ofert pracy