Masch Team Plus Sp. z o.o. Sp .k.

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy: Felczaka 20c
71-417
Szczecin
Zachodniopomorskie
Numery telefonów:
518 133 531 / 514 483 073
Facebook: https://www.facebook.com/Maschteam
Strona www: https://www.maschteam.pl/
Informacje o firmie:

Całodobowa opieka nad osobami starszymi

Z jednej strony pomagamy opiekunom osób starszych w znalezieniu legalnego zatrudnienia, z drugiej niesiemy pomoc osobom schorowanym i niedołężnym w codziennym funkcjonowaniu w miejscu ich zamieszkania na terenie Niemiec.

Opieka domowa

Dokładamy wszelkich starań, aby osoby wymagające opieki miały możliwość spędzenia swej jesieni życia we własnym domu i w otoczeniu bliskich im osób. Jest to możliwe dzięki solidnej i przede wszystkim uczciwej pracy personelu opiekuńczego, który rozumie potrzeby swoich podopiecznych i wykonuje je w sposób zgodny z ich oczekiwaniami. Zależy nam, aby personel opiekuńczy był zadowolony z proponowanych warunków zatrudnienia efektem czego na przestrzeni lat Masch zdobył zaufanie i sympatię wielu osób, zarówno tych potrzebujących jak i pomagających. Miło nam, że wciąż ich przybywa.

Praca opiekunki w Niemczech

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie poszukujące zatrudnienia jako opiekunka osób starszych w Niemczech do aplikowania poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub o kontakt bezpośredni.

Firma gwarantuje: legalna praca, wypłata w terminie, składki ZUS, karta EKUZ, formularz A1, opłacany transport

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Masch Team Plus Sp. z o.o. Sp .k.

Nie znaleziono ofert pracy