Keep work

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy:


Numery telefonów:

Facebook:
Strona www: https://www.keepwork.pl/#dbamyotwoichbliskich
Informacje o firmie:

DBAMY O TWOICH BLISKICH
Keep Work to dynamicznie rozwijająca się polska firma zajmująca się tymczasową opieką. Pozwól nam z miłością zadbać o twoich bliskich! Mamy doświadczenie w tej kwestii.

"Keep Work" - oznacza niedrogi i wysokiej jakości całodobowy serwis dla osób wymagających opieki. Oferujemy usługi zorientowane na klienta, przystępne ceny, przestrzegamy zasad uczciwego partnerstwa, dążymy do wysokiej jakości naszych usług.

Naszymi klientami są:
1.Prywatne rodziny z terenu całej Polski dla których prowadzimy rekrutację opiekunek i pielęgniarek
2.Domy opieki z terenu całej Polski dla których prowadzimy nabór opiekunek i pielęgniarek.

Nasza agencja opiekunek to idealna alternatywa dla często wybieranego rozwiązania, jakim jest dom spokojnej starości. Dzięki nam osoby starsze będą miały sprawdzoną oraz pewną opiekę tylko dla siebie. Całodobowa opieka, którą oferuje nasza ciesząca się pozytywnymi opiniami firma, dostępna jest w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zawsze stosuj się do obowiązujących przepisów i norm społecznych. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami wizowymi, formalnie zatrudniamy każdego pracownika, przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty (zaświadczenie, pozwolenie na pracę, ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie, płatności, badania lekarskie, a także zdrowie i bezpieczeństwo). Następnie pracownik rozpoczyna pracę w dowolnym miejscu w Polsce.

NASZE ZALETY
Zapewnimy Ci zarówno podstawowe porady dotyczące zatrudnienia za granicą, jak i podpiszemy umowę o pracę w celu dalszej współpracy.

PEŁNE UBEZPIECZENIE SPOŁECZNE I MEDYCZNE
Zapewniamy naszym opiekunkom ubezpieczenie medyczne i socjalne

AKTYWNA KOMUNIKACJA I ELASTYCZNE PODEJŚCIE.
Odpowiadamy na Twoje rozmowy w dowolnym momencie. Możesz wypełnić formularz rejestracyjny i przesłać go bez odwiedzania biura. Po prostu prześlij nam swoją prośbę lub zadzwoń do nas - chętnie Ci doradzimy za darmo.

24-GODZINNA POMOC
Ekonomiczna alternatywa dla domu opieki

BEZ PROWIZJI AGENCJI
Bezpłatna i zindywidualizowana oferta.

Firma gwarantuje:

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Keep work

Nie znaleziono ofert pracy