ALHomecare Affordable Live-in Homecare

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 2
Adres firmy:


Numery telefonów:
+48 660 451 689
Facebook: https://www.facebook.com/Alhomecare1/
Strona www: https://www.alhomecare.com.pl/o-firmie/
Informacje o firmie:

ALHomecare to irlandzka agencja pracy pośrednicząca w zatrudnianiu opiekunów osób starszych w Irlandii. Istniejemy na rynku od 2013 roku. W tym czasie pomogliśmy znaleźć pracę wielu opiekunom zadowolonym z naszego wsparcia, podopiecznym natomiast pomogliśmy znaleźć serdecznych, troskliwych, wykwalifikowanych opiekunów.

shutterstock_164392304

Oferujemy pracę opiekunom osób starszych w Irlandii, z zamieszkaniem w domach podopiecznych. Współpracuje z nami już ponad 75 opiekunów, w tym także pielęgniarki. Starannie dobieramy oferty pracy do preferencji opiekunów, tak by zarówno oni, jak i ich podopieczni, czerpali jak największą satysfakcję ze współpracy. Przez cały okres zatrudnienia nasza Agencja jest w kontakcie z opiekunem, pomaga mu i wspiera na każdym etapie współpracy, począwszy od procesu rekrutacyjnego, aż do zakończenia pracy. Opiekunowie mają stały kontakt z polskim koordynatorem.

Naszą misją jest pomoc opiekunom z Polski w znalezieniu stabilnej, bezpiecznej i satysfakcjonującej pracy na terenie Irlandii, a podopiecznym w znalezieniu serdecznych, empatycznych i wykwalifikowanych opiekunów.

Móc pomagać ludziom to coś więcej niż praca.

W ALHomecare ludzie pomagają ludziom.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu pod numerem:

+48 660 451 689

email: alh.rekrutacja@alhomecare.ie

Firma gwarantuje:

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: ALHomecare Affordable Live-in Homecare

Nie znaleziono ofert pracy