Aktywuj-Prace.pl

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 1
Adres firmy: Rynek

Wrocław
Dolnyśląsk
Numery telefonów: 459 412 253
459 412 253
Facebook: https://www.facebook.com/aktywujprace/
Strona www: http://www.aktywuj-prace.pl
Informacje o firmie:

Jesteśmy innowacyjną agencją opiekuńczą która specjalizuję się w opiece osób starszych jak i niepełnosprawnych z wieloletnim doświadczeniem, oferującą stanowiska pracy odpowiadające różnorodnym specjalizacjom. Przez 3 lata zdobyliśmy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w dziedzinie zatrudniania pracowników Opieki na rynku Niemieckim, dzięki czemu staliśmy się specjalistami w branżach. Aktywnie działamy, rekrutując pracowników w opiece. Cała procedura doboru odpowiedniego miejsca zatrudnienia zgodnego z Twoimi kwalifikacjami, leży po naszej stronie.
Współpraca z Aktywuj-Prace.pl to przede wszystkim bezpieczeństwo, gwarancja legalnego zatrudnienia, terminowe wypłaty oraz pełne wsparcie i pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności. Nasz zespół specjalistów jest po to, abyś znalazł pracę dopasowaną do swoich oczekiwań.

Współpraca z Aktywuj-Prace.pl to przede wszystkim bezpieczeństwo, gwarancja legalnego zatrudnienia, terminowe wypłaty oraz pełne wsparcie i pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności. Nasz zespół specjalistów jest po to, abyś znalazła pracę dopasowaną do swoich oczekiwań.

Zapraszamy do kontaktu

Firma gwarantuje: legalna praca, wypłata w terminie, składki ZUS, karta EKUZ, formularz A1, opłacany transport, opieka koordynatora 24/h, premie świąteczne, dodatek za szybki wyjazd, dodatek za prawo jazdy, bezpłatne kursy językowe, dodatkowe ubezpieczenie

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Aktywuj-Prace.pl

Nie znaleziono ofert pracy