Adjo

Numer KRAZ:
Status agencji zatrudnienia:
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy: Pijarska 8
22-100
Chełm
Numery telefonów: 825698479

Facebook:
Strona www: http://www.adjo.pl
Informacje o firmie:

Biuro Usług Finansowych " ADJO " Sikorski Adam to młoda, prężnie rozwijająca się firma.
Zajmujemy się opieką nad osobami starszymi w miejscu ich zamieszkania oraz w domach spokojnej starości, głównie na terenie Niemiec, Włoch i w innych krajach Unii Europejskiej.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom osobom starszym w ich codziennym życiu, zapewniamy opiekę, pomoc w codziennych czynnościach starając się aby seniorzy mogli godnie spędzać jesień swojego życia.

Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom całego zespołu pracowników ADJO gwarantujemy pewną i bezpieczną pracę oraz komfortowe warunki. Pracownikom oferujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie z pełnym pakietem ubezpieczeń. Na terenie Niemiec, Włoch i w pozostałych krajach UE współpracujemy ze sprawdzonymi i profesjonalnymi partnerami, którzy stale czuwają nad prawidłowością przebiegu pracy.

Oferty, którymi dysponujemy są dokładnie sprawdzone i wyselekcjonowane. Posiadamy wszystkie niezbędne informacje na temat podopiecznego, jego miejsca zamieszkania.Podczas doboru zlecenia kierujemy się osobistymi oczekiwaniami naszych pracowników.

Poszukujemy chętnych, z terenu całej Polski, do pracy w charakterze opiekuna osób starszych.

Firma gwarantuje:

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Adjo