Pani Susan- wymiana 29.08

Waluta
EURO
Kod pocztowy
65329
Miejscowość
Hohenstein
Termin wyjazdu
2023/07/29
Płeć podopiecznego
Kobieta
Znajomość języka
dobra
1
Czas trwania zlecenia
6 TYGODNI
Minimalne wynagrodzenie
1700€
Lokatorzy
mieszka sama
Mobilność podopiecznego
osoba mobilna
Język
niemiecki
Adres dla oferty
rekrutacja@dobraopiekawdomu.pl

Pani Susan ma 65 lat, 164 cm, 85k g, 3 stopień niepełnosprawności, astma. Seniorka w wyniku wypadku samochodowego jest niewidoma. Przychodzi pomoc ambulatoryjna do rozkładania leków i czyszczenia szklanego oka. Podopieczna ma trudności w poruszaniu się, do dyspozycji rollator, wózek inwalidzki bądź kule. Higienę ciała wykonuje samodzielnie, potrzebuje wsparcia przy ubieraniu i zakładaniu butów. Je i pije samodzielnie, nie toleruje laktozy i jest na diecie niskotłuszczowej.Podopieczna wstaje w nocy do toalety, ale nie ma potrzeby opieki nocnej. Seniorka jest przyjazna, pełna humoru, bardzo komunikatywna, lubi rozmawiać. Ma średniej wielkości psa rasy owczarek australijski (rodzina jest w trakcie szukania domu zastępczego dla psa).

Opis zakwaterowania

Warunki socjalne: wieś, dom jednorodzinny położony blisko lasu, własny pokój , TV, internet, sklepy w odległości 30 minut (do dyspozycji samochód Nissan Qashqai z manualną skrzynią biegów

Zakres obowiązków

Do zadań opiekunki należy gotowanie, sprzątanie, zakupy.

Oczekiwania wobec opiekuna

Oferta skierowana dla Pań z dobrą znajomością języka niemieckiego, wymagane prawo jazdy, możliwość palenia na zewnątrz.

Informacje dodatkowe

Zapewniamy: polską umowę zlecenie,
składki ZUS od średniej krajowej,
kartę EKUZ i A1,
okrycie kosztów podróży
oraz opiekę koordynatora na każdym poziomie.

wpisz datę w formacie (rok/miesiąc/dzień)
Upuść pliki tutaj przeglądaj pliki...
Captcha
dobraopiekawdomu.pl Bad Salzdetfurt Wynagrodzenie: 1900 Termin wyjazdu: 2023.09.30 Znajomość języka: bardzo dobra Data publikacji: 2023.09.06
*Dobra Opieka w Domu* Lünen Wynagrodzenie: 1950 Termin wyjazdu: 2023.09.11 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.08.22
*Dobra Opieka w Domu* Braunschweig Wynagrodzenie: 1700 Termin wyjazdu: 2023.08.29 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.08.22
*dobraopiekawdomu.pl* Wunstorf Wynagrodzenie: 1750€ Termin wyjazdu: 2023.08.29 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.08.18
Współpraca ,,na skoczka'' Praca dla kobiety
*dobraopiekawdomu.pl* Niemcy Wynagrodzenie: 2500 Termin wyjazdu: 2023.11.01 Znajomość języka: bardzo dobra Data publikacji: 2023.08.05
*dobraopiekawdomu.pl* Hannover Wynagrodzenie: 2000 Termin wyjazdu: 2023.09.07 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.08.01
*dobraopiekawdomu.pl* Celle Wynagrodzenie: 1800 Termin wyjazdu: 2023.10.11 Znajomość języka: bardzo dobra Data publikacji: 2023.08.01
*dobraopiekawdomu.pl* Schwarmstedt Wynagrodzenie: 1700 Termin wyjazdu: 2023.11.13 Znajomość języka: bardzo dobra Data publikacji: 2023.08.01
Pani Susan- wymiana 29.08 Praca dla kobiety
dobraopiekawdomu.pl Hohenstein Wynagrodzenie: 1750€ Termin wyjazdu: 2023.07.29 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.07.27