.Pan Hans- Konrad 86 lat 29229 Celle Dolna Saksonia

Kod pocztowy
29229
Miejscowość
Celle
Termin wyjazdu
2023/10/11
Płeć podopiecznego
Mężczyzna
Region
Dolna Saksonia
Znajomość języka
bardzo dobra
1
Czas trwania zlecenia
6-8 tygodni
Minimalne wynagrodzenie
1800€
Lokatorzy
mieszka sama
Mobilność podopiecznego
osoba mobilna
Język
niemiecki
Adres dla oferty
rekrutacja@dobraopiekawdomu.pl

Pan Hans ma 86 lat, 185 cm, 85 kg. Senior jest osobą całkowicie samodzielną. Jedyny problem to początki demencji, senior zapomina np. że trzeba umyć włosy szamponem, należy mu o tym przypominać. Podopieczny lubi grać w golfa, chodzić na długie spacery, czytać, spędzać czas w ogrodzie . Jest osobą komunikatywną, otwartą, były oficer wojskowy.
Do zadań opiekuna należy: gotowanie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: obrzeża miasta , dom jednorodzinny, własny pokój, własna łazienka, TV, internet

Opis zakwaterowania

Zakres obowiązków

Oczekiwania wobec opiekuna

Oferta skierowana dla Pań i Panów z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, prawem jazdy i niepalących

Długość zlecenia min. 6 tygodni

Stawka 1800 euro

Informacje dodatkowe

atrakcyjne wynagrodzenie, umowę zlecenie, składki od średniej krajowej, kartę EKUZ i A1, pokrycie kosztów podróży, opiekę koordynatora

wpisz datę w formacie (rok/miesiąc/dzień)
Upuść pliki tutaj przeglądaj pliki...
Captcha
dobraopiekawdomu.pl Bad Salzdetfurt Wynagrodzenie: 1900 Termin wyjazdu: 2023.09.30 Znajomość języka: bardzo dobra Data publikacji: 2023.09.06
*Dobra Opieka w Domu* Lünen Wynagrodzenie: 1950 Termin wyjazdu: 2023.09.11 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.08.22
*Dobra Opieka w Domu* Braunschweig Wynagrodzenie: 1700 Termin wyjazdu: 2023.08.29 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.08.22
*dobraopiekawdomu.pl* Wunstorf Wynagrodzenie: 1750€ Termin wyjazdu: 2023.08.29 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.08.18
Współpraca ,,na skoczka'' Praca dla kobiety
*dobraopiekawdomu.pl* Niemcy Wynagrodzenie: 2500 Termin wyjazdu: 2023.11.01 Znajomość języka: bardzo dobra Data publikacji: 2023.08.05
*dobraopiekawdomu.pl* Hannover Wynagrodzenie: 2000 Termin wyjazdu: 2023.09.07 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.08.01
*dobraopiekawdomu.pl* Celle Wynagrodzenie: 1800 Termin wyjazdu: 2023.10.11 Znajomość języka: bardzo dobra Data publikacji: 2023.08.01
*dobraopiekawdomu.pl* Schwarmstedt Wynagrodzenie: 1700 Termin wyjazdu: 2023.11.13 Znajomość języka: bardzo dobra Data publikacji: 2023.08.01
Pani Susan- wymiana 29.08 Praca dla kobiety
dobraopiekawdomu.pl Hohenstein Wynagrodzenie: 1750€ Termin wyjazdu: 2023.07.29 Znajomość języka: dobra Data publikacji: 2023.07.27