ZATRUDNIMY OPIEKUNKE OSÓB STARSZYCH OD 31.07.2022 -31.09.2022 ! KOLONIA / JĘZYK KOMUNIKATYWNY /1600E

Yvonne-N sp.z o.o. i wspólnicy spółki jawnej
Opublikowany
19 lipca 2022
Typ pracy
Płeć podopiecznego
Mężczyzna
Znajomość języka
komunikatywna
Ilość podopiecznych
Bez znaczenia
Minimalne wynagrodzenie
1100€

Opis

Firma Yvonne-N zatrudni Opiekunki osób starszych do pracy  na terenie całych Niemiec.

Jeśli posiadasz doświadczenie w zawodzie Opiekunki lub minimum podstawową znajomość  języka niemieckiego dołącz do Nas już teraz!

Opiekunka do opieki nad Seniorem

Termin: od zaraz

Miejsce pracy : Kolonia

Opis zlecenia: Podopieczny ma 79 lat, waży 69kg/177 cm wzrostu. Choruje na parkinsona, ma problemy z układem krążenia,  cukrzyce insulinową oraz inkontynencję . Jest osoba mobilną , jednak często wspiera się rollatorem . Z natury jest osoba spokojną  i sympatyczna , lubi grać w karty.

Pielęgniarki przychodzą 2 razy dziennie ( podają leki oraz podają insuline )

Obowiązki domowe : przygotowywanie posiłków ,  pranie, prasowanie, sprzątanie, gotowanie, zakupy.

Warunki mieszkaniowe : dom jednorodzinny o powierzchni 150m2. Dla opiekunki własny pokój w pełni wyposażony  o powierzchni 18m2.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy :

- atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 1600 euro

- bonusy pieniężne

- opłacone składki

- organizacje wyjazdu z dopełnieniem wszelkich formalności

- indywidualne miejsca pracy w prywatnych domach  seniora

- opiekę firmy

Panie zainteresowane współpraca prosimy o kontakt  w celu przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej  pod numerem tel : 76 754 19 61   lub  605 309 678

bądź e-mailowo : info@yvonne-n.eu

Zapraszamy również  na naszą stronę internetową : www.betreuerin-polen.com

Yvonne-N  II

ul. Rynek 67

67 200 Głogów

Z A P R A S Z A M Y !

Yvonne-N sp.z o.o. i wspólnicy spółki jawnej Stuttgart Wynagrodzenie: 1900 Termin wyjazdu: 2024.04.30 Znajomość języka: bardzo dobra Data publikacji: 2024.04.15