Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego do samotnego seniora w Ludenscheid!

DOLCEVITA (Symeon Dolcevita)
Opublikowany
19 maja 2023
Typ pracy
Wynagrodzenie miesięczne netto
1700
Waluta
EURO
Miejscowość
58511 Lüdenscheid
Płeć podopiecznego
Mężczyzna
Znajomość języka
dobra
Minimalne wynagrodzenie
1700€
Lokatorzy
mieszka sama
Mobilność podopiecznego
osoba z rollatorem
Język
niemiecki
Adres dla oferty
kontakt@edolcevita.pl

Senior ma 92 lata, waży około 70 kg ma 180 cm wzrostu. Ma przyznany 3 stopień pielęgnacyjny. Cierpi na ogólne osłabienie starcze, problemy z poruszaniem się oraz problemy z sercem. Ma częściową inkontynencję (moczową) .Porusza się za pomocą rollatora.

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc.

Opis zakwaterowania

Senior mieszka w domu jednorodzinnym, do dyspozycji opiekunki własny pokój, osobna łazienka oraz dostęp do internetu.

Zakres obowiązków

utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, pomoc w pielęgnacji, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.

Oczekiwania wobec opiekuna

Dobry niemiecki,
Doświadczenie,
Gotowość do wyjazdu,

Nie znaleziono ofert pracy