Opiekun / Opiekunka osoby starszej, Monachium

dolce.vita@op.pl
Opublikowany
12 maja 2020
Typ pracy
Wynagrodzenie
2000€
Miasto
83093 Bad Endorf
Znajomość języka
Niemiecki
Poziom Języka
Bardzo dobry
Długość doświadczenia w opiece
1-5 lat, 6-10 lat, więcej niż 10 lat
Długość zlecenia
Dłużej niż 8 tygodni
Palenie papierosów
Nie
Doświadczenie w opiece nad podopiecznymi z chorobami takimi jak
Demencja, Inkontynencja kałowa, Inkontynencja moczowa, Osłabienie starcze, Osoba po zawale serca

Dolce Vita zatrudnia opiekunki oraz opiekunów osób starszych, a także pielęgniarki i opiekunów medycznych do pracy na terenie Niemiec.
Zachęcamy do przesłania aplikacji.

OPIS STANOWISKA

DWIE OSOBY LEŻĄCE

SENIORKA 156 cm 45 kg
SENIOR 165 cm 60 kg

OD 15.06 zlecenie do dwóch osób leżacych. Seniorzy są spokojni, potrzebują pomocy ze względu na starcze osłabienie. Pomoc podczas higieny, zmiany pampersów, karmienia, prowadzenia domu.

WYMAGANY JĘZYK KOMUNIKATYWNY

Nie znaleziono ofert pracy