Indywidualność w doborze zleceń dla opiekunek

bydgoszcz@pomocwdomu.pl
Opublikowany
13 kwietnia 2020
Typ pracy
Wynagrodzenie
1200€
Miasto
Bielefeld
Znajomość języka
Niemiecki
Poziom Języka
brak, Podstawowy, Komunikatywny
Długość doświadczenia w opiece
Brak, Mniej niż pół roku, Rok, 1-5 lat
Długość zlecenia
4 tygodnie, 8 tygodni
Palenie papierosów
Nie

Szukasz rzetelnej, sprawdzonej oferty pracy na terenie Niemiec lub Luksemburga?

Od 11 lat zajmujemy się pośrednictwem pracy oraz doborem opiekunek/opiekunów i pomocy domowych. Mamy w swojej bazie szeroką gamę ciekawych i wiarygodnych ofert pracy. Zgłoś się do nas, powiedz czego szukasz, w czym masz doświadczenie. Znajdziemy miejsce pracy dostosowane do Twoich możliwości. Stawiamy na zaufanie, dlatego wiele opiekunek/opiekunów współpracuje z nami od kilku lat.

Gwarantujemy legalne zatrudnienie, koordynację wyjazdu oraz pomoc w trudnych sytuacjach. Dołącz do grona zadowolonych z pracy opiekunów. Zapraszamy do naszego zespołu!

INDYWIDUALNOŚĆ W DOBORZE ZLECEŃ DLA OPIEKUNEK
OPIS STANOWISKA
W doborze oferty pracy dla każdej opiekunki kierujemy się jej oczekiwaniami.
WYMAGANIA
Oczekujemy podstawowej, komunikatywnej lub dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece.
NASZA OFERTA
Oferujemy:
-bezpieczną, legalną pracę,
-najwyższe wynagrodzenie w branży 1200-1700€,
-wysokie składki ZUS,
-całodobową opiekę koordynatora,
-organizację dojazdu i powrotu,
-wysokie premie za polecenie kolejnych opiekunek oraz dłuższe pobyty na zleceniu,
-bezpłatny kurs języka niemieckiego,
-wyjazdy 4-8 tygodniowe,

Nie znaleziono ofert pracy