Germania Care

Numer KRAZ: 16205
Status agencji zatrudnienia: Pośrednictwo pracy, doradztwo personalne, poradnictwo zawodowe Praca tymczasowa
Ocena firmy:
Ilość ocen: 0
Adres firmy: ul. Biskupa Czesława Domina 7/12
75-065 Koszalin
Koszalin
Zachodniopomorskie
Numery telefonów: 452101821 lub 509780868
452101821ub 509780868
Facebook: https://www.facebook.com/germaniacarepl/
Strona www: https://germaniacare.pl/ankieta/
Informacje o firmie:

„Germania Care – Praca dla opiekunek i opiekunów w Niemczech”

Nasza firma – Germania Care od 2008 roku zajmuje się pośrednictwem pracy – specjalizujemy się w pozyskiwaniu ofert pracy dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech.

W zakresie naszych usług mieści się między innymi przeprowadzenie procesu rekrutacji. Podczas rozmowy telefonicznej lub spotkania w naszym biurze omawiamy warunki współpracy, poznajemy kandydatki, ich umiejętności, jak również oczekiwania. Paniom, które zdecydują się na rozpoczęcie pracy opiekunki seniora w Niemczech zapewniamy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Doskonale wiemy, że praca opiekunki seniora jest pracą trudną. Osoby starsze, często schorowane i niepełnosprawne ruchowo wymagają odpowiedniego podejścia, cierpliwości i troski. Cenimy pracę i zaangażowanie każdej z naszych opiekunek. Zapewniamy:

Legalne zatrudnienie- oferujemy stabilną, legalną pracę. Przed wyjazdem podpisujemy umowę i załatwiamy wszystkie formalności.

Pomoc koordynatora - wyjaśniamy wątpliwe kwestie, pomagamy rozwiązywać problemy i dbamy o to, by wszelkie kwestie z pracą w Niemczech były dopięte na ostatni guzik.

Ubezpieczenie- dla wszystkich naszych opiekunek i opiekunów osób starszych gwarantujemy ubezpieczenie, dzięki czemu możesz poczuć się bezpiecznie.

Co nas wyróżnia?

Doceniamy uczciwą pracę opiekunek osób starszych. Doskonale rozumiemy, że jest to praca z daleka od domu, a panie ciężko pracują każdego dnia. Również w niedziele i święta. Chcemy w jakiś sposób wszystko to zrekompensować, zapewniamy więc atrakcyjne premie.

Zapewniamy tylko sprawdzone miejsca pracy. Zanim podpiszemy umowę z opiekunką przeprowadzamy szczegółowy wywiad z rodziną seniora i kontrolujemy każdą kwestię. Proponujemy pracę w różnych lokalizacjach.

Za dobrą pracę należy się dobre wynagrodzenie. Zwłaszcza daleko od domu. Od tego zaczyna się każda udana współpraca. Kolejne opiekunki zostają z nami na kolejne wyjazdy, bo widzą, że za uśmiechem na powitanie idzie uczciwość na każdym etapie i dobre pieniądze za wykonaną pracę.

Jacy jesteśmy? Co warto o nas wiedzieć? Poznajmy się, zanim zaczniemy pracować.

Ponieważ opiekunki wyjeżdżają z naszej firmy do Niemiec już od 2008 roku, jesteśmy sprawdzoną agencją zatrudnienia i znamy oczekiwania naszych pracownic. Staramy się zapewnić jak najwyższe zarobki, ponieważ zadowolona opiekunka, to zarazem zadowolona rodzina, a przy tym również firma. Każdego dnia ciężko pracujemy, aby nasi pracownicy byli zadowoleni ze współpracy z nami – tak samo jak wiele opiekunek i opiekunów, którzy po pierwszym zleceniu zostały z nami na lata.

W naszą pracę wkładamy dużo serca i mamy świadomość, ile dobra uczyniliśmy dla naszych pracowników.

Zorganizowaliśmy już setki wyjazdów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu – z nami wyjedziesz szybko i bezpiecznie.

Zapraszamy!

Germania Care
Opieka nad osobami starszymi Niemcy

Firma gwarantuje: legalna praca, wypłata w terminie, składki ZUS, karta EKUZ, formularz A1, opłacany transport, opieka koordynatora 24/h, premie świąteczne, dodatkowe ubezpieczenie

OCEŃ FIRMĘ

Zaloguj się aby dodać ocenę firmy

Aktualne oferty firmy: Germania Care

Nie znaleziono ofert pracy