ZASTĘPSTWO OD 10.10 NA 6/8 TYG!

Miejscowość
Frankfurt am Main
Termin wyjazdu
2023/10/10
Płeć podopiecznego
Kobieta
Region
Hesja
Znajomość języka
komunikatywna
Ilość podopiecznych
1
Czas trwania zlecenia
6/8 tygodni
Minimalne wynagrodzenie
1700€
Lokatorzy
mieszka sama
Mobilność podopiecznego
osoba z rollatorem
Język
niemiecki
Adres dla oferty
kamila.bonin@pmh.info.pl

Opis

Do opieki jest Pani w wieku 90 lat, waga: 44 kg, wzrost: 165 cm. Podopieczna ma przyznany 2 stopień niepełnosprawności. Jest osobą niedowidzącą. Porusza się przy balkoniku, transfer jest samodzielny. Stan psychiczny jest niezaburzony. Z toalety korzysta samodzielnie. Noce przesypia spokojnie. Do podopiecznej przychodzi opieka medyczna pomóc podczas mycia. Jest również dodatkowa osoba do sprzątanie.

Opis zakwaterowania

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki przygotowano piętro domu - są to 2 pokoje, dostęp do Internetu.

Zakres obowiązków

Opieka: pomoc w czynnościach dnia codziennego, pomoc w higienie i pielęgnacji ciała, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu.

Prowadzenie domu: zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie.

Oczekiwania wobec opiekuna

Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym. gotowość do wyjazdu w terminie 10.10 na 6/8 tygodni.

Informacje dodatkowe

OSOBY ZAINTERESOWANE ZLECENIEM ZAPRASZAM DO KONTAKTU TEL.: 886 421 768, UMOWA ZLECENIE, WARUNKI POLSKIE. PFLEGE MIT HERZEN Z BYDGOSZCZY.

wpisz datę w formacie (rok/miesiąc/dzień)
Upuść pliki tutaj przeglądaj pliki...
Captcha
*Pflege mit Herzen 24 Bydgoszcz Sp. z o. o. Sp. k.* Frankfurt am Main Wynagrodzenie: 1700 € Termin wyjazdu: 2023.10.10 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.09.29
Zastępstwo do Seniorki Praca dla kobiety
Pflege mit Herzen 24 Bydgoszcz Sp. z o. o. Sp. k. Leverkusen Wynagrodzenie: 1850€ Termin wyjazdu: 2023.06.12 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.06.07
Pflege mit Herzen 24 Bydgoszcz Sp. z o. o. Sp. k. Aystetten Wynagrodzenie: 1650€ Termin wyjazdu: 2023.06.30 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.06.07
Pflege mit Herzen 24 Bydgoszcz Sp. z o. o. Sp. k. Stolberg Wynagrodzenie: 1700€ Termin wyjazdu: 2023.06.25 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.06.07
Pflege mit Herzen 24 Bydgoszcz Sp. z o. o. Sp. k. Gangelt Wynagrodzenie: 1600€ Termin wyjazdu: 2023.06.16 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.06.07
Zastępstwo do Seniorki z Sm Praca dla kobiety
Pflege mit Herzen 24 Bydgoszcz Sp. z o. o. Sp. k. Wynagrodzenie: 1850€ Termin wyjazdu: 2023.06.20 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.06.07
Pflege mit Herzen 24 Bydgoszcz Sp. z o. o. Sp. k. Bad Rappenau Wynagrodzenie: Termin wyjazdu: 2023.06.16 Znajomość języka: komunikatywna Data publikacji: 2023.06.07