Zastępstwo dla opiekunki od 10.09 na 2 miesiące

Ta oferta pracy wygasła, a zgłoszenia nie są już akceptowane.
*Pflege mit Herzen 24 Bydgoszcz Sp. z o. o. Sp. k.*
Opublikowany
7 września 2023
Typ pracy
Wynagrodzenie miesięczne netto
1550 € / MSC
Waluta
EURO
Kod pocztowy
06536
Miejscowość
Südharz
Termin wyjazdu
2023/09/10
Płeć podopiecznego
Kobieta
Region
Saksonia-Anhalt
Znajomość języka
podstawowa
1
Czas trwania zlecenia
2 miesiące
Minimalne wynagrodzenie
1100€
Lokatorzy
mieszka sama
Mobilność podopiecznego
osoba mobilna
Język
niemiecki
Adres email firmowy, widoczny na stronie
paulina.kudelska@pmh.info.pl

Opis

Podopieczna: wiek: 99 lat, waga 65kg, wzrost 160cm,
Seniorka choruje na demencję, jest zdezorientowana, ma inkontynencję. Nosi okulary do czytania.

Opis zakwaterowania

Podopieczna mieszka sama w domu.  Do dyspozycji opiekunka ma  pokój z TV do dyspozycji, dostęp do internetu.

Zakres obowiązków

Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach higienicznych,  przy podawaniu posiłków, dotrzymuje towarzystwa,  a także pomaga w prowadzeniu gospodarstwa domowego: przy sprzątaniu, praniu, prasowaniu, gotowaniu, zmywaniu.

Oczekiwania wobec opiekuna

język niemiecki podstawowy oraz doświadczenie w opiece.

Informacje dodatkowe

W celu uzyskania więcej informacji, proszę o kontakt pod numerem telefonu: 517-959-664, UMOWA ZLECENIE, WARUNKI POLSKIE, FIRMA PFLEGE MIT HERZEN 24. PRZEPRACUJ Z NAMI 6 MIESIĘCY W CIĄGU ROKU I ODBIERZ DODATKOWE 400

Nie znaleziono ofert pracy