PODOPIECZNA 83 lata / 1150 EUR netto / Bad Segeberg / nr oferty #1357

Medicare Services
Opublikowany
26 czerwca 2020
Typ pracy
Wynagrodzenie
1150 EUR netto
Miasto
Bad Segeberg, Niemcy
Znajomość języka
Niemiecki
Poziom Języka
Komunikatywny
Długość doświadczenia w opiece
Rok
Palenie papierosów
Tak, ale poza domem
Doświadczenie w opiece nad podopiecznymi z chorobami takimi jak
Demencja, Inkontynencja moczowa

Opis

Nr oferty: MCS/#1357
Nr KRAZ: 10608

Data rozpoczęcia: 29.06.2020

Charakterystyka miejsca pracy

  • Podopieczna: 83 lata / 147 cm / 50 kg
  • PG: 2
  • Podopieczna cierpi na demencję. Potrzebuje wsparcia przy podstawowych czynnościach dnia codziennego. Występują problemy z inkontynencją. Pani przesypia noce.
  • Warunki mieszkaniowe: Dom jednorodzinny / osobny pokój / Internet

Obowiązki

  • Sprawowanie podstawowej opieki nad osobą starszą
  • Wsparcie podopiecznej w wykonywaniu najprostszych codziennych czynności, takich jak: spożywanie posiłków, pielęgnacja ciała, mycie, ubieranie itp.
  • Pomoc w prowadzeniu domu (m.in. przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, utrzymanie porządku, proste prace domowe)
  • Organizowanie czasu wolnego

Oczekiwania

  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi za granicą lub w Polsce
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Stan zdrowia umożliwiający bezproblemowe wykonywanie pracy
  • Pogodne i życzliwe usposobienie, empatia i cierpliwość oraz sumienność i odpowiedzialność
  • Mile widziane: referencje, ukończone kursy kierunkowe, wykształcenie medyczne bądź pielęgniarskie

Oferujemy

  • Legalne, stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)
  • Pełny pakiet ubezpieczeń dodatkowych na terenie Niemiec (OC i NW)
  • Wysokie wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i stopnia znajomości języka
  • Gwarancję terminowych wypłat
  • Szeroki wybór oraz indywidualny dobór sprawdzonych ofert pracy
  • Elastyczne terminy i zasady wyjazdów
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • Pełną organizację wyjazdu oraz bezpłatny dojazd do klienta i powrót do Polski bez względu na długość pobytu
  • Komfort pracy dzięki stałemu wsparciu koordynatorów w Niemczech i w Polsce
Nie znaleziono ofert pracy