Opiekunka na wyjazd 13.01-13.04#Zlecenie do samotnej,mobilnej podopiecznej#oferta na wymianę#1500 euro netto msc

Opublikowany
30 grudnia 2021
Typ pracy
Miejscowość
Kleinheubach
Termin wyjazdu
13.01.2022
Płeć podopiecznego
Kobieta
Znajomość języka
komunikatywna
Ilość podopiecznych
1
Minimalne wynagrodzenie
1500€ i więcej

Opis

Firma Benway Care  obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Opiekunka ze średnim j.niemieckim  na wyjazd od zaraz   do mobilnej,samotnej seniorki-1500 euro netto msc+premia noworoczna #składki emerytalne odprowadzane do Niemiec-Kleinheubach(Bawaria)#wyjazd 13.01 na 2 msce

Miejsce pracy: Kleinheubach,Niemcy

Podopieczna rocznik 1928 waga 80/170

Schorzenia:trudność w chodzeniu związana z wiekiem(porusza się przy rolatorze),ostreoporoza,nadciśnienie

Podopieczna jest osobą pogodną,kontaktową,lubi towarzystwo drugiej osoby

Mieszka sama w domu.

Do dyspozycji dla nowej opiekunki:osobny pokój,łazienka,internet

WYMAGANIA:

  • kontaktowa znajomość j.niemieckiego
  • Doświadczenie w opiece +mile widziane referencji
  • Dyspozycyjność od zaraz
  • Mile widziane prawo jazdy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pomoc w zachowaniu higieny
  • Pranie,sprzątanie,gotowanie
  • organizacja czasu wolnego

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie za przepracowany miesiąc 1500 euro netto msc+premia noworoczna
  • Składki emerytalne,zdrowotne odprowadzane do Niemiec
  • Pewne sprawdzone zlecenie
  • Transport
  • Pewne,sprawdzone zlecenie

Zapraszamy do kontaktu na numer 508749479 lub sms Opieka

Nie znaleziono ofert pracy