Opiekunka na sprawdzone zastępstwo do pana z okolic Kirchheim unter Teck od 8.12. 1700€netto+premia!

Opublikowany
29 listopada 2021
Typ pracy
Miejscowość
Westerheim
Termin wyjazdu
2021-12-07
Płeć podopiecznego
Mężczyzna
Znajomość języka
komunikatywna
Ilość podopiecznych
1
Minimalne wynagrodzenie
1500€ i więcej

Opis

Pan ma 77lat, 175cm wzrostu i waży 70 kg. Podopieczny choruje na niewydolność serca, cukrzycę, występują u niego odleżyny. Senior ma amputowane wszystkie palce u prawej stopy, jak i również 2 palce u lewej stopy. Ma otwartą ranę na lewej stopie, którą zajmuje się przyjeżdżająca służba pielęgniarska. Nie powinien w tej chwili za dużo chodzić, dopóki rany się nie zagoją. Po zagojeniu się rany, podopieczny poruszać się będzie za pomocą balkonika. Potrzebuje podania ręki przy wstawaniu. Nie ma demencji. Jest z nim możliwa normalna komunikacja. U seniora występuje inkontynencja.

OBOWIĄZKI

Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów

Opieka: pomoc w ubieraniu się, myciu, jedzeniu, wspólne spędzanie czasu, pomoc we wstawaniu, pomoc w wykonywaniu ćwiczeń terapeutycznych.

Praca w nocy może występować sporadycznie. Należy być gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.

INFORMACJE DODATKOWE

Podopieczny mieszka w domu wraz z przyległym gospodarstwem rolnym. Senior nie ma dzieci, natomiast w opiece pomaga jego siostrzenica. Opiekunka ma do dyspozycji pokój z dostępem do Internetu. Czas wolny to min. 2-3 godziny w ciągu dnia, dodatkowy czas wolny do ustalenia  z rodziną oraz podopiecznym.

WYMAGANIA

dobra komunikatywna znajomość j. niemieckiego, gotowość do rozpoczęcia pracy 10.12. na okres 6 tygodni

OFERUJEMY

  • Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
  • Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
  • Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
  • Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
  • Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
  • Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
  • Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
  • Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy
Nie znaleziono ofert pracy